Nowy Styl Group logoTorus logoArchicom logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoTriGranit Corporation logoALLCON INVESTMENT logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoDorbud S.A. logoPartner Capital Group logoINTERBIURO logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoPRO-INVEST S.A. logoEcho Investment logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoHexagon logoOmnitech Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoLobos Nieruchomości logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoSawig Invest Group logoKwiaty dla biura logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoFYI Commercial Consulting logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoTétris Poland logoLC Corp S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoCity Space logoWOMAK HOLDING logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoAluprof S.A. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoEcophon Saint-Gobain logoVastint Poland Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoBusiness House logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCOTEX Office Centre logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Rozpoczynają się Targi Porta 2014

26 marca rozpoczynają się trzydniowe Targi Porta 2014, odbywające się w Ełku i Suwałkach.

Targi dedykowane są Partnerom firmy Porta KMI Poland i odbędą się na terenie zakładów produkcyjnych firmy w Ełku i Suwałkach. Podzielone zostaną na dziewięć stref, które pozwolą uczestnikom na zapoznanie się z nowościami i trendami na rynku.

 

Tegoroczne wydarzenie jest już drugą edycją Targów Porta. W zeszłym roku w głównej siedzibie firmy w Bolszewie k. Gdańska spotkało się ponad 1300 przedstawicieli Autoryzowanych Dealerów i Autoryzowanych Punktów Sprzedaży. W 2014 r. organizator, czołowy polski producent wysokiej jakości drzwi, zaprosił gości do fabryk, gdzie w dniach 26-28 marca zaprezentuje produkty dostępne w swojej ofercie.

 

Na targach uczestnicy obejrzeć będą mogli premierowe kolekcje i znane już produkty, a także nowatorskie rozwiązania, zaprezentowane w strefie Hi-Tech.

 

Partnerskie i oparte na otwartości relacje z siecią sprzedaży są dla nas priorytetem. Sukces pierwszej edycji Targów Porta potwierdził, że idea spotkania, będącego platformą wymiany doświadczeń i wzmacniania relacji biznesowych, była doskonałą odpowiedzią na potrzeby naszych Partnerów. Dlatego w tym roku spotykamy się ponownie, mam nadzieję, że w jeszcze większym gronie – powiedział Artur Pęksyk, Szef Marketingu Porta KMI Poland. Oprócz naszej aktualnej oferty produktowej, podczas targów, przedstawimy naszym Partnerom m.in. nowe narzędzia, które pozwolą nam nie tylko na sprawniejszą komunikację, ale przede wszystkim dostarczą nową wartość naszym Klientom, otwierając przed nimi nowe możliwości aranżacji wnętrz.

 

Na Targach Porta 2014 nie zabraknie także specjalnej strefy dla montażystów. Pozwoli ona na obejrzenie m.in. pokazów montażu drzwi zewnętrznych, jak również zaczerpnięcia porad od ekspertów.

Tagi: Targi Porta
Napisz pierwszy komentarz
mantra