Hexagon logoNowy Styl Group logoCity Space logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoLobos Nieruchomości logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoSawig Invest Group logoDorbud S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDEVCO Sp. z.o.o. logoArchicom logoPRO-INVEST S.A. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoLC Corp S.A. logoBusiness House logoOlivia Business Centre logoKwiaty dla biura logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoEcho Investment logoTétris Poland logoAgrobex Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoINTERBIURO logoSchüco International Polska logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoTorus logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoWOMAK HOLDING logoCOTEX Office Centre logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Centrum Biurowe Neptun uzyskało pozwolenie na użytkowanie

Centrum Biurowe Neptun w Gdańsku
Inwestycja uzyskała pozwolenie na użytkowanie pod koniec marca 2014 r.
Gdańska inwestycja biurowa firmy Hines – CB Neptun - zdobyła pozwolenie na użytkowanie.

Biurowiec znajduje się przy Al. Grunwaldzkiej 103A, w gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz. CB Neptun oferuje 15 300 mkw. powierzchni w standardzie klasy A. Aktualne prowadzone są ostatnie prace wykończeniowe na wybranych kondygnacjach, na które w marcu wprowadzili się pierwsi najemcy. Generalnym wykonawcą zakończonych robót budowlanych był Budimex S.A.

 

Centrum Biurowe Neptun to pierwszy wysokościowy biurowiec w Gdańsku. Wyrasta na wysokość 86 metrów i dysponuje powierzchniami biurowymi rozlokowanymi na 18 kondygnacjach. Na parterze obiektu znajduje się reprezentacyjny hol recepcyjny oraz lokale usługowo-handlowe. Na pierwszym piętrze zaprojektowano sale konferencyjne, z których będą mogli korzystać przyszli użytkownicy.

 

Projekt architektoniczny CB Neptun powstał w pracowni Aedas, należącej do międzynarodowej grupy Aedas CE.

 

Firma Hines, specjalizująca się w prowadzeniu inwestycji na rynku nieruchomości, organizacji procesu deweloperskiego i zarządzaniu nieruchomościami na całym świecie, w Polsce działa od 1997 r.

Napisz pierwszy komentarz
mantra