Partner Capital Group logoCOTEX Office Centre logoBREMA Sp. z.o.o. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoTorus logoPorto Office B Sp. z o.o. logoBusiness House logoLobos Nieruchomości logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoAluprof S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoEcho Investment logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoNowy Styl Group logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoTriGranit Corporation logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoFYI Commercial Consulting logoGhelamco Poland logoKart Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoTétris Poland logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoEcophon Saint-Gobain logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoINTERBIURO logoHAVRE Sp. z o.o. logoCity Space logoSchüco International Polska logoSawig Invest Group logoPRO-INVEST S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoHexagon logoKwiaty dla biura logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoOmnitech Sp. z o.o. logoArchicom logoUNIMOR Development S.A. logoLC Corp S.A. logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Spore zainteresowanie biurami w OVO Wrocław

Lobby biurowe w OVO Wrocław
Projekt biura w OVO Wrocław
Dwa miesiące od rozpoczęcia sprzedaży, nabywców znalazło już 20 proc. powierzchni biurowej w nietypowej inwestycji we Wrocławiu.

Powierzchnie biurowe w OVO Wrocław oferowane są nie na wynajem, lecz na sprzedaż. Nabywców znalazło już pięć lokali, co stanowi 20 proc. całkowitej dostępnej powierzchni biurowej w obiekcie. Do budynku wprowadzą się m. in. kancelarie adwokackie i notarialne.

 

OVO Wrocław charakteryzuje się nietypową, owalną formą, zaprojektowaną przez architektów z pracowni Gottesman–Szmelcman Architecture. Obiekt łączy w sobie funkcje biurowe, mieszkaniowe, usługowe, a także centrum fitness i pięciogwiazdkowy hotel DoubleTree by Hilton. Powierzchnie biurowe w budynku – OVO Offices – znajdują się na trzecim piętrze. Jak zapewnia inwestor, Wings Properties Sp. z o.o., ich nabywcy będą mogli liczyć na liczne udogodnienia. Oferujemy usługę concierge, luksusowe centrum fitness, podziemny parking, a tuż pod powierzchniami biurowymi hotel Hilton z restauracją oraz sala konferencyjna. Dodatkowo biurowe lobby będzie zlokalizowane obok recepcji Hiltona. Wszystko się tutaj dopełnia – wyjaśnia Ewa Omasta, manager ds. sprzedaży i marketingu.

 

Całkowita powierzchnia biurowa w budynku wynosi 3850 mkw. Oferowane lokale mają od 80 do 200 mkw. powierzchni. W ofercie OVO Offices dostępne są jeszcze 23 biura. Podobnie jak w przypadku apartamentów, biura cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Miejsce dla siebie znajdują tu kancelarie adwokackie czy biura notarialne, które kładą nacisk na prestiżową lokalizację i ekskluzywne wnętrza. To sprawi, że zwiększy się także prestiż firmy – mówi Ewa Omasta.

 

Futurystyczny projekt powstaje przy ul. Podwale 82-91, w sąsiedztwie Poczty Głównej i Parku Słowackiego. OVO Wrocław dysponować będzie 9 kondygnacjami, w tym dwoma podziemnymi. Na parterze znajdą się lokale usługowe, recepcja hotelu, restauracja i biurowe lobby. Pierwsze i drugie piętro zajmą pokoje hotelowe, na trzecim piętrze będą biura, a na trzech kolejnych kondygnacjach – luksusowe apartamenty.

Tagi: OVO Wrocław
Napisz pierwszy komentarz
Ecophon
mantra