Aluprof S.A. logoKwiaty dla biura logoTétris Poland logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoPRO-INVEST S.A. logoOlivia Business Centre logoBusiness House logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoSawig Invest Group logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoTorus logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoINTERBIURO logoDEVCO Sp. z.o.o. logoHexagon logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoCity Space logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoPorto Office B Sp. z o.o. logoArchicom logoDorbud S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoALLCON INVESTMENT logoLC Corp S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoLobos Nieruchomości logoEcho Investment logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoWOMAK HOLDING logoBREMA Sp. z.o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoOmnitech Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoGhelamco Poland logoNowy Styl Group logoKart Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Emmerson skomercjalizuje krakowski biurowiec

Centrum Biznesu Brama Bronowicka w Krakowie
Budynek znajduje się przy ul. Zapolskiej 44
Firma Emmerson została wybrana na agenta odpowiedzialnego za komercjalizację Centrum Biznesu Brama Bronowicka w Krakowie.

Biurowiec Centrum Biznesu Brama Bronowicka znajduje się przy ul. Gabrieli Zapolskiej 44 i od początku swojego istnienia wynajmowany był w całości przez Grupę Onet. Najemca po 7 latach przeprowadza się, przez co od 1 sierpnia w biurowcu dostępna będzie cała powierzchnia – 4500 mkw.

 

Dzięki efektywnemu układowi funkcjonalnemu powierzchni biurowiec zapewnia komfortowe miejsce pracy zarówno dla niewielkich, jak i dużych najemców. Podkreślam również bardzo dobrą i dobrze skomunikowaną lokalizację biurowca. Przez to, że biurowiec był do tej pory „poza rynkiem”, jest swego rodzaju nowością i budzi zainteresowanie najemców i agencji – komentuje Tomasz Skrzypek, Dyrektor ds. Powierzchni Biurowych w firmie Emmerson w Krakowie. Emmerson jest wiodącą firmą na rynku nieruchomości niemniej jednak cieszy nas fakt, że właściciel biurowca obdarzył nas zaufaniem w jego komercjalizacji - dodaje.

 

Centrum Biznesu Brama Bronowicka znajduje się na terenie krakowskiej specjalnej strefy ekonomicznej. Budynek został zaprojektowany przez krakowskich architektów Zofię i Wiesława Nowakowskich. Obiekt oferuje 150 miejsc parkingowych (naziemnych i podziemnych) i dysponuje dziewięcioma kondygnacjami.

Napisz pierwszy komentarz
mantra