Nowy Styl Group logoOmnitech Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoBREMA Sp. z.o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPorto Office B Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoCOTEX Office Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoArchicom logoFYI Commercial Consulting logoHAVRE Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoCity Space logoDorbud S.A. logoHexagon logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoEcho Investment logoOlivia Business Centre logoWOMAK HOLDING logoSchüco International Polska logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoBusiness House logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoLC Corp S.A. logoINTERBIURO logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoTorus logoAluprof S.A. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoTétris Poland logoUNIMOR Development S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoKwiaty dla biura logoKart Sp. z o.o. logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

EKO Zielone Biuro ING

Biura ING Banku Śląskiego w ING Tower w Warszawie
Sala konferencyjna w ING Tower
Biura Centrali ING Banku Śląskiego, zlokalizowane w warszawskim ING Tower, otrzymały certyfikat Zielone Biuro.

Certyfikat Zielone Biuro przyznawany jest przez Fundację Partnerstwo dla Środowiska, na podstawie audytu Komisji ds. Certyfikatu Zielone Biuro. Odznaczeniem tym uhonorowane zostały biura ING Banku Śląskiego, mieszczące się przy ul. Puławskiej 2 w biurowcu ING Tower.

 

W ING Banku Śląskim jesteśmy świadomi naszego wpływu na otoczenie i czujemy się w obowiązku, aby z jednej strony minimalizować niepożądane oddziaływanie a z drugiej odpowiedzialnie zarządzać naszym wpływem na środowisko. Przykładem takiego odpowiedzialnego zarządzania jest właśnie nasze biuro w Warszawie, gdzie już na etapie projektowania wprowadziliśmy rozwiązania pozwalające na prowadzenie zrównoważonej gospodarki energią elektryczną i cieplną, wodą, odpadami oraz papierem – skomentowała Barbara Trojan, manager ds. BHP i Ochrony Środowiska w ING Banku Śląskim.

 

Wśród energooszczędnych rozwiązań stosowanych przez ING Bank Śląski wymienić można m.in. kompensatory energii i żarówki energooszczędne. Co więcej, bank w swoich biurach i placówkach konsekwentnie wymienia jednostki klimatyzacyjne i montuje urządzenia zmniejszające zużycie wody. ING działa również w zakresie ograniczenia zużycia papieru.

 

Certyfikat Zielone Biuro jest przyznawany na dwa lata i jest potwierdzeniem, że dana firma prowadzi swoją działalność z dbałością o środowisko naturalne.

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Ecophon
mantra