INTERBIURO logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoBREMA Sp. z.o.o. logoTorus logoPorto Office B Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoKart Sp. z o.o. logoTétris Poland logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoEcho Investment logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoSawig Invest Group logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoOmnitech Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoSchüco International Polska logoFYI Commercial Consulting logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoLC Corp S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoUNIMOR Development S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoEcophon Saint-Gobain logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoCOTEX Office Centre logoPartner Capital Group logoGhelamco Poland logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoHexagon logoDEVCO Sp. z.o.o. logoLobos Nieruchomości logoHAVRE Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoDorbud S.A. logoBusiness House logoAgrobex Sp. z o.o. logoArchicom logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Griffin kupuje nieruchomości w centrum Warszawy

Centrum handlowe Jupiter, źródło: www.jupiter-centrum.pl
Centrum handlowe Jupiter, źródło: www.jupiter-centrum.pl
Spółka Griffin Group wylicytowała działki przy ul. Pańskiej i Miedzianej w Warszawie.

Inwestor wylicytował nieruchomości od Zakładów Graficznych „Dom Słowa Polskiego". Spółka zakupiła dwie działki znajdujące się przy ul. Pańskiej i Miedzianej, które łącznie zajmują ponad 16 000 mkw. powierzchni. Na ich terenie znajdują się budynki.

 

Nieruchomości bezpośrednio graniczą z terenem już posiadanym przez Griffin Group, na którym znajduje się centrum handlowe Jupiter. W obecnym kształcie ma ono funkcjonować do połowy 2017 r.

 

Zakup działek przy ul. Miedzianej i Pańskiej oznacza, że inwestor jest w posiadaniu ponad 4 ha gruntów w tym rejonie Warszawy. W tym momencie dysponujemy jedną z największych możliwych do komercyjnego wykorzystania powierzchni w centrum miasta - informuje Piotr Fijołek, Partner w Griffin Real Estate. Firma planuje na posiadanym terenie zrealizować jednoetapowy projekt komercyjny.

 

Finalizacja transakcji zakupu planowana jest do końca czerwca 2014 r.

Napisz pierwszy komentarz
mantra