Hexagon logoCOTEX Office Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoSawig Invest Group logoEcho Investment logoKwiaty dla biura logoLobos Nieruchomości logoAgrobex Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoDEVCO Sp. z.o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoPRO-INVEST S.A. logoLC Corp S.A. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoVastint Poland Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoCity Space logoTriGranit Corporation logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoTétris Poland logoArchicom logoNowy Styl Group logoDorbud S.A. logoPartner Capital Group logoGhelamco Poland logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoSchüco International Polska logoWOMAK HOLDING logoUNIMOR Development S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTorus logoINTERBIURO logoOlivia Business Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoAluprof S.A. logoKart Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Mobica szuka programistów

Firma Mobica buduje nowy zespół programistów. W lubelskim biurze trwa intensywna rekrutacja.

Pochodząca w Wielkiej Brytanii firma Mobica działa na rynku technologicznym i obecnie poszukuje pracowników w Lublinie. Na specjalistów z branży IT czeka nawet 100 etatów.

 

Biuro firmy znajduje się przy ul. Tomasza Zana w Lublinie. Na pracę w Mobice mogą liczyć przede wszystkim programiści z dobrą znajomością języków C/C++, C#, Assembler, Python, HTML5 i Java. Firma chce zatrudnić m.in. deweloperów oprogramowania na nowoczesne platformy mobilne – Android, iOS, Windows Phone i Blackberry, inżynierów zaangażowanych w procesy weryfikacji i automatyzacji testów, a także menedżerów.

 

Najbardziej poszukiwane są osoby z doświadczeniem zawodowym, lecz Mobica nie zamyka się również przed studentami i absolwentami kierunków informatycznych. Planujemy do końca roku zbudować zespół składający się z około setki specjalistów. Na miejscu możemy zaoferować dobre warunki zatrudnienia oraz udział w ciekawych, międzynarodowych projektach. Póki co zależy nam głównie na osobach z doświadczeniem, jednak wzorem pozostałych oddziałów, zakładamy w przyszłości budowę programu praktyk i staży z lokalnymi uczelniami technicznymi – podkreśla Tomasz Krawczyński, dyrektor firmy Mobica w Polsce.

 

Mobica rozwija swoje projekty nie tylko w Lublinie. Firma na terenie Polski działa także w Łodzi, Warszawie, Bydgoszczy i Szczecinie. Najmłodszy, lubelski oddział, jest obecnie w trakcie budowy. Zatrudnienie znaleźli tu już m.in. programiści automotive/embedded, inżynierowie pracujący nad aplikacjami mobilnymi oraz testerzy oprogramowania.

 

Klientami firmy są takie przedsiębiorstwa jak Vodafone, Motorola, Imagination Technologies, Skype, Opera czy Intel.

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra