DEVCO Sp. z.o.o. logoKwiaty dla biura logoGhelamco Poland logoINTERBIURO logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoBREMA Sp. z.o.o. logoTétris Poland logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoHexagon logoTriGranit Corporation logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFYI Commercial Consulting logoALLCON INVESTMENT logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoUNIMOR Development S.A. logoOlivia Business Centre logoOmnitech Sp. z o.o. logoTorus logoEcho Investment logoSchüco International Polska logoPartner Capital Group logoKart Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoBusiness House logoPorto Office B Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAluprof S.A. logoSawig Invest Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoCity Space logoCOTEX Office Centre logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoArchicom logoVastint Poland Sp. z o.o. logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Regus otwiera swoje pierwsze centrum w Trójmieście

Pierwszy etap kompleksu Alchemia - widok na wieże Aurum i Platinum
Alchemia w Gdańsku
Międzynarodowy dostawca rozwiązań w zakresie przestrzeni do pracy – firma Regus – otwiera centrum biznesowe w kompleksie Alchemia.

Pierwsze centrum biznesowe Regus w Trójmieście jest jednocześnie trzynastym należącym do tej sieci w Polsce. Dotychczasowe placówki rozlokowane są w pięciu miastach na terenie kraju.

 

Gdańsk charakteryzuje się elastycznością gospodarczą. Firmy szukają pracowników, poziom bezrobocia jest niższy w porównaniu z ubiegłym rokiem, a nawet z ostatnimi miesiącami, a poza tym ośrodek ten dysponuje różnorodną ofertą w zakresie przestrzeni do pracy — wyjaśnia Dominic Harrison, dyrektor generalny firmy Regus na Europę Północną. Nasi klienci doceniają potencjał biznesowy regionu, a my wychodzimy naprzeciw ich wymaganiom i otwieramy centrum biznesowe w jednym z najatrakcyjniejszych punktów Trójmiasta – podkreśla.

 

Na powierzchnie biurowe firmy Regus składają się m.in. profesjonalne salony Business Lounge, sale konferencyjne, sale do wideokonferencji i pojedyncze stanowiska pracy. Istnieje możliwość zdalnego korzystania z biur, co pasuje do współczesnego trendu pracy mobilnej.

 

Nowe centrum firmy znajduje się w kompleksie Alchemia w Gdańsku, na piątym piętrze wieży Aurum, przy Al. Grunwaldzkiej 411.

Tagi: Alchemia
Napisz pierwszy komentarz
mantra