TriGranit Corporation logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoNowy Styl Group logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoHexagon logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArchicom logoDorbud S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoEcho Investment logoAluprof S.A. logoTorus logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoUNIMOR Development S.A. logoCOTEX Office Centre logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoKart Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoLobos Nieruchomości logoPRO-INVEST S.A. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoBusiness House logoPorto Office B Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTERBIURO logoALLCON INVESTMENT logoPartner Capital Group logoTétris Poland logoDEVCO Sp. z.o.o. logoOlivia Business Centre logoEcophon Saint-Gobain logoLC Corp S.A. logoSawig Invest Group logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoGhelamco Poland logoHAVRE Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoBREMA Sp. z.o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAgrobex Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoVastint Poland Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

EKO Grupa Waryński może rozpocząć budowę EQlibrium

Biurowiec EQlibrium, który powstanie w dzielnicy Wola w Warszawie
Biurowiec EQlibrium, który powstanie w dzielnicy Wola w Warszawie
Przyznano prawomocne pozwolenie na budowę inwestycji biurowej EQlibrium, która powstać ma na warszawskiej Woli.

Grupa Waryński zdobyła pozwolenie na budowę biurowca, który ma wyrosnąć u zbiegu ul. Jana Kazimierza i Ordona w Warszawie. EQlibrium oferować będzie łącznie 9878 mkw. powierzchni komercyjnej oraz 113 miejsc postojowych na dwupoziomowym parkingu podziemnym.

 

Biurowiec jest pierwszym w pełni samodzielnym projektem deweloperskim Grupy Waryński. Zgodnie z projektem, inwestycja składać się będzie z dwóch połączonych brył: jedenasto- i sześciokondygnacyjnej. W obiekcie zastosowane zostaną nowoczesne rozwiązania techniczne, takie jak m.in. elewacja o podwyższonej izolacyjności termicznej i akustycznej, energooszczędne oświetlenie i system BMS. Budynek będzie certyfikowany w systemie BREEAM na ocenę Very Good.

 

Jesteśmy przekonani, że projekt realizowany u zbiegu ulic Jana Kazimierza i Ordona spotka się z dużym zainteresowaniem najemców, którzy docenią innowacyjność inwestycji, najwyższą jakość wykończenia oraz zastosowanie nowoczesnych rozwiązań energooszczędnych – podkreślił Jarosław Jankowski, Prezes Zarządu Waryński S.A. Grupa Holdingowa, dodając, że dużym atutem inwestycji jest jej lokalizacja.

 

Za projekt EQlibrium odpowiada pracownia S.A.M.I. Architekci Mariusz Lewandowski i Wspólnicy Sp. z o.o., natomiast za wynajem powierzchni w obiekcie – firma JLL.

 

Budynek EQlibrium „otwiera” nową lokalizację biurową na mapie Warszawy. Lokalizację, która do tej pory kojarzyła się z nowoczesnymi inwestycjami mieszkaniowymi. Jednak bliskość głównych arterii komunikacyjnych, łatwość dojazdu do centrum, jak i skomunikowanie tej lokalizacji z obwodnicami Warszawy z pewnością zostanie pozytywnie ocenione przez najemców poszukujących lokalizacji poza centrum Warszawy – skomentował Tomasz Czuba, Dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych JLL.

 

Rozpoczęcie budowy EQlibrium zaplanowane jest na trzeci kwartał 2014 r.

Napisz pierwszy komentarz
mantra