Kart Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoBREMA Sp. z.o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoEcho Investment logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoINTERBIURO logoPorto Office B Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKwiaty dla biura logoDorbud S.A. logoWOMAK HOLDING logoSawig Invest Group logoCOTEX Office Centre logoSchüco International Polska logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoHexagon logoTorus logoCity Space logoAgrobex Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoPartner Capital Group logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoEcophon Saint-Gobain logoOmnitech Sp. z o.o. logoTétris Poland logoLC Corp S.A. logoGhelamco Poland logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoArchicom logoFYI Commercial Consulting logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoBusiness House logoHAVRE Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoAluprof S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoUNIMOR Development S.A. logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

KBP-100 odcina się od Kraków Business Park

Biurowiec Z1 w Zabierzowie, dawne KBP-100
Biurowiec oferuje 10 000 mkw. powierzchni
Dawny budynek należący do kompleksu Kraków Business Park w Zabierzowie zmienia nazwę na Z1.

Od 2006 r. właścicielem biurowca jest spółka USS Fprop (1) Sp. z o.o., podmiot należący do brytyjskiego funduszu emerytalnego USS, posiadającego w Polsce portfel kilkunastu nieruchomości zarządzanych przez polski oddział grupy First Property – firmę First Property Poland z siedzibą w Warszawie przy Placu Bankowym 2. Spółka podjęła decyzję o zmianie nazwy dawnego budynku KBP-100 na Z1.

 

Jak czytamy w komunikacie nadesłanym przez USS Fprop (1) Sp. z o.o.: Podjęcie decyzji o zmianie nazwy budynku było spowodowane niepokojącą sytuacją prawną spółki Kraków Business Park Sp. z o.o., właściciela części budynków biurowych wchodzących w skład podkrakowskiego kompleksu. Zmiana nazwy na Z1 jest jednoznacznym podkreśleniem niezależności właścicielskiej budynku od spółek z grupy Kraków Business Park i zdaniem First Property przyczyni się do umocnienia pozytywnego wizerunku budynku Z1 w oczach obecnych oraz przyszłych najemców i kontrahentów.

 

Z1 zlokalizowany jest na terenie specjalnej strefy ekonomicznej, w odległości 5 minut jazdy od autostrady A-4 (Kraków-Katowice) i w bliskiej odległości od Lotniska Balice. Biurowiec od centrum Krakowa dzieli 13 km. Z1 oferuje 10 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A na czterech kondygnacjach.

Napisz pierwszy komentarz
mantra