Ecophon Saint-Gobain logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoGhelamco Poland logoSchüco International Polska logoPorto Office B Sp. z o.o. logoTétris Poland logoLC Corp S.A. logoINTERBIURO logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoHexagon logoALLCON INVESTMENT logoTorus logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoDorbud S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoEcho Investment logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoAluprof S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKart Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoWOMAK HOLDING logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoCOTEX Office Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCity Space logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoOmnitech Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArchicom logoBusiness House logoBREMA Sp. z.o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoPartner Capital Group logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Wrocław 101 – nowy biurowiec w stolicy Dolnego Śląska

Wrocław 101, fot. www.wroclaw101.pl
Wrocław 101, fot. www.wroclaw101.pl
W październiku br. startuje budowa nowego budynku usługowo-biurowego we Wrocławiu. Generalnym wykonawcą została firma Warbud.

Biurowiec będzie oferował do wynajmu ok. 4200 mkw. Kubatura obiektu wyniesie 27 815,89 mkw., a jego wysokość osiągnie 24,86 m. Budowa ma zakończyć się w czerwcu 2016 r.

 

Spóła Warbud zobowiązała się do wybudowania obiektu wraz z zagospodarowaniem terenu, ścianami zewnętrznymi i przyłączami. Inwestycja obejmuje wykonanie 6-kondygnacyjnego budynku z 28 miejscami postojowymi w podziemnym parkingu. Obiekt będzie wyróżniał się dominantami zaprojektowanymi w postaci szklanych wież, w całości stanowiących szóste piętro obiektu. Wyglądem budynek wpisze się w istniejącą już zabudowę śródmiejską.

 

Wrocław 101 powstanie nieopodal gmachu niedawno zmodernizowanego dworca Wrocław Główny i przyległego do niego placu. Inwestorem projektu jest Bariela Investments, spółka należąca do irlandzkiej firmy deweloperskiej Crownway Investments, która jest już właścicielem znajdującego się na wrocławskim Rynku Pasaża Pod Błękitnym Słońcem.

 

Warbud SA jest generalnym wykonawcą obiektów mieszkalnych, użyteczności publicznej, hydrotechnicznych, infrastrukturalnych i przemysłowych. Firma zrealizowała ok. 400 projektów na terenie całej Polski, w tym m.in. takie biurowce, jak: Galileo, Edison i Newton w Krakowie, Platinium Business Park czy Aeropark Centrum Biznesowe Okręcie w Warszawie.

Napisz pierwszy komentarz
mantra