Archicom logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoWOMAK HOLDING logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoKart Sp. z o.o. logoTorus logoTriGranit Corporation logoSchüco International Polska logoEcho Investment logoOmnitech Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoBREMA Sp. z.o.o. logoHexagon logoHAVRE Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoKwiaty dla biura logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGhelamco Poland logoNowy Styl Group logoTétris Poland logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoOlivia Business Centre logoLobos Nieruchomości logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCity Space logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoUNIMOR Development S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoALLCON INVESTMENT logoLC Corp S.A. logoAluprof S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Wieżowiec w centrum Poznania

Obiekt przy ul. Towarowej 37
Obiekt przy ul. Towarowej 37
Przy ul. Towarowej 37 w Poznaniu firma Ataner wybuduje wielofunkcyjny, 16-piętrowy budynek.

Obiekt położony 5 minut pieszo od Starego Rynku na parterze będzie oferował powierzchnię usługową, na następnych czterech kondygnacjach znajdą się biura, zaś powyżej - 120 mieszkań z widokiem na miasto. Każde z nich będzie posiadało 35 mkw.

 

Obiekt został zaprojektowany w Pracowni Architektonicznej Ewy i Stanisława Sipińskich Sp. z o.o. Będzie wyposażony m.in. w hol z recepcją, podziemną halę garażową i nadziemne segmenty usługowe. Zakończenie budowy planowane jest na kwiecień 2017 r.

 

ATANER Sp. z o.o. jest firmą deweloperską, która buduje rocznie kilkaset lokali mieszkalnych i użytkowych o wysokim standardzie. Od momentu założenia w 1991 r. firma oddała do użytku ponad 7000 mieszkań, a także 100 000 mkw. powierzchni biurowej i handlowej, w tym biurowce klasy A: Delta przy ul. Towarowej 35 oraz OMEGA przy ul. Dąbrowskiego 79 w Poznaniu.

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra