Doradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoCOTEX Office Centre logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoTorus logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoAluprof S.A. logoTriGranit Corporation logoHexagon logoOmnitech Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoTétris Poland logoEcho Investment logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoPRO-INVEST S.A. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoCity Space logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoEcophon Saint-Gobain logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoUNIMOR Development S.A. logoFYI Commercial Consulting logoLC Corp S.A. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoPartner Capital Group logoSchüco International Polska logoPorto Office B Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoALLCON INVESTMENT logoDorbud S.A. logoBusiness House logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoAgrobex Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoArchicom logoVastint Poland Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTERBIURO logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Łódzki biurowiec zdemolowany

We wtorek w godzinach wieczornych 36-letni mężczyzna zdemolował jeden z biurowców zlokalizowanych przy al. Piłsudskiego w Łodzi.

Z ustaleń policji wynika, że mężczyzna wszedł do biurowca prawdopodobnie tuż przed jego zamknięciem, zaczął spacerować po piętrach i demolować wyposażenie - urwał kilka czujek przeciwpożarowych oraz czytników magnetycznych, uszkodził stojące w holu banery reklamowe, a także odkręcił wodę w jednej z toalet, przez co zalanych zostało kilka pomieszczeń. Ok. godziny 21:45 ujęli go policjanci z Wydziału Patrolowo Interwencyjnego KMP, powiadomieni przez ochronę budynku.

 

Poniesione straty wyceniono na minimum 12 000 zł.

 

Odbyło się już przesłuchanie mężczyzny, który przyznał się do popełnionych czynów, jednak nie podał ich racjonalnego uzasadnienia – poinformował komisarz Adam Kolasa z KWP w Łodzi. Zatrzymany usłyszał zarzut uszkodzenia mienia zagrożony karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Tagi: Łódź
Napisz pierwszy komentarz
mantra