Flowcrete Polska Sp. z o.o. logoArchicom logoCOTEX Office Centre logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoTorus logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoOmnitech Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoLC Corp S.A. logoPartner Capital Group logoAluprof S.A. logoHexagon logoTétris Poland logoWOMAK HOLDING logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoKwiaty dla biura logoFYI Commercial Consulting logoSchüco International Polska logoDorbud S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoBusiness House logoBREMA Sp. z.o.o. logoALLCON INVESTMENT logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoTriGranit Corporation logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoPRO-INVEST S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTERBIURO logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoEcho Investment logoLobos Nieruchomości logoUNIMOR Development S.A. logoGhelamco Poland logoPorto Office B Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCity Space logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoOcean Plaza Sp. z o.o. logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Designerskie „perełki” także dla biur

Przed nami kolejna edycja targów wnętrzarskich WSZYSTKO DLA DOMU + wnętrza komercyjne
Zwiedzający mogą spodziewać się sporej dawki wiedzy z dziedziny designu
23. edycja targów wnętrzarskich WSZYSTKO DLA DOMU + wnętrza komercyjne odbędzie się już w pierwszy weekend października. Nietypowe rozwiązania aranżacyjne, nowatorskie elementy wyposażenia wnętrz i oryginalne meble... a to tylko część zapowiadanych atrakcji.

W hali Międzynarodowych Targów Szczecińskich zaprezentowana zostanie szeroka gama artykułów do wykończenia i wyposażenia wnętrz. Wśród nich pojawią się m.in. podłogi, glazura, drzwi, kominki, sprzęt AGD, a także – po raz pierwszy w historii targów – przestrzeń wyprzedaży ogrodowej z rozmaitymi roślinami. Organizatorzy wydarzenia zaplanowali również liczne atrakcje urozmaicające ekspozycje wystawców, skierowane zarówno do profesjonalistów, jak i amatorów designu.

 

Coś dla biura...

 

W przestrzeni targowej znajdą się dwie strefy tematyczne - Strefa Designera, a także Strefa Wnętrz Komercyjnych, stanowiąca odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na projekty biur, gabinetów czy sal konferencyjnych, wynikające m.in. z powstającej w Szczecinie nowej powierzchni biurowej.

 

W tym roku w Strefie Wnętrz Komercyjnych zaprezentowana zostanie m.in. aranżacja sklepu odzieżowego, stworzona zgodnie z najnowszymi trendami, wykorzystująca nowoczesne meble oraz ciekawe dodatki. Sklep będzie podzielony na trzy przestrzenie – kasy (regał LOKOSYSTEM), gościnno-salonikową (KANWA + COSY), a także ekspozycyjną, w której po raz pierwszy w Polsce będzie można zobaczyć mobilne wieszaki zaprojektowane przez Karola Starczewskiego, a także tekturowe manekiny. Prezentacja została przygotowana we współpracy z Agatą Królikowską, właścicielką butiku TUTU.

 

i domu

 

W ramach Strefy Designera zaprezentują się projektanci i architekci wnętrz domowych. Będzie można nie tylko poznać ich projekty, ale też skorzystać z bezpłatnych porad i omówić własne pomysły.

 

Odwiedzający poznają najnowsze trendy w dziedzinie projektowania przestrzeni, mebli i elementów użytkowych. Pokazane zostaną tu produkty do wnętrz mieszkalnych znanych polskich projektantów, w tym: regał Rajmunda Hałasa, fotel bujany Karola Starczewskiego, lampy Michała Kowalskiego i Ryszarda Mańczaka, stolik ZUCH Tomasza Augustyniaka. Pojawią się także nowe projekty, wśród nich np. krzesło Czesława Kowalskiego, które – choć pomyślane w czasach PRL-u – nigdy wcześniej nie trafiło do produkcji. Jedną z atrakcji targów będą także warsztaty "Rzucamy nowe światło", podczas których uczestnicy – zarówno amatorzy, jak i początkujący projektanci - wykonają tekturowe abażury.

 

5. Nawa Designu i starcie glazurników

 

Ciekawe projekty, warsztaty i wykłady pojawią się w ramach 5. Nawy Designu. Swoje pomysły na meble i wnętrza zaprezentują młodzi artyści ze szczecińskiej Akademii Sztuki, którzy udowadniają, że dobre wzornictwo – innowacyjne i funkcjonalne – prężnie rozwija się także w Polsce. Do projektantów skierowane są warsztaty pod nazwą „Tkanina meblowa – rodzaje, zastosowania i właściwości”, prowadzone przez firmę Deca, z kolei amatorzy będą mogli wziąć udział w warsztatach z renowacji mebli.

 

Podczas targów odbędą się liczne konkursy, w tym II Szczecińskie Zawody Płytkarzy - zmagania najlepszych zachodniopomorskich glazurników. Nie zabraknie oczywiście specjalistycznych porad na temat układania parkietu i glazury.

 

23. targi WSZYSTKO DLA DOMU + wnętrza komercyjne skierowane są do osób ceniących sobie piękne i solidne przedmioty. Wszyscy, którzy w dniach 3 - 5 października 2014 r. odwiedzą Centrum Wystawowe Międzynarodowych Targów Szczecińskich przekonają się, że dobry design powstaje także w Polsce.

Napisz pierwszy komentarz
mantra