FYI Commercial Consulting logoCity Space logoCOTEX Office Centre logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAluprof S.A. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoDorbud S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoSchüco International Polska logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoGhelamco Poland logoLC Corp S.A. logoBusiness House logoOlivia Business Centre logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoTorus logoArchicom logoKart Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoSawig Invest Group logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTétris Poland logoHexagon logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoTriGranit Corporation logoWOMAK HOLDING logoHAVRE Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoUNIMOR Development S.A. logoEcho Investment logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Nowa inwestycja GTC w Serbii

Biurowiec Fourtyone w Belgradzie - wizualizacja
Fourtyone - wizualizacja nocna
Jeszcze w tym roku Grupa GTC zamierza rozpocząć realizację kompleksu biurowego Fourtyone zlokalizowanego w Belgradzie.

Fourtyone jest jedną z czołowych inwestycji biurowych w stolicy Serbii i odpowiada na zainteresowanie tamtejszych najemców nowoczesną przestrzenią biurową. Budynek został zaprojektowany w taki sposób, by zapewnić najemcom maksymalną funkcjonalność, wynikającą m.in. z możliwości łatwego podzielenia każdego z pięter na osobne obszary najmu. GTC już teraz może pochwalić się rezerwacjami na 50 proc. powierzchni.

 

Kompleks będzie zlokalizowany w dzielnicy Nowy Belgrad, u zbiegu ulic Milutin Milankovic Bulevard i Umetnosti Bulevard. Docelowo będzie składał się z trzech biurowców, oferujących łącznie ok. 27 000 mkw. Zakończenie budowy planowane jest na przełom 2015 i 2016 r. Pierwszą fazą realizacji inwestycji jest budynek, który zaoferuje swoim najemcom ok. 10 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej.

 

Fourtyone to nie jedyny obiekt biurowy Grupy GTC w Serbii. W roku 2005 w Belgradzie spółka zrealizowała GTC House, dysponujący powierzchnią 13 700 mkw., w 2008 – centrum biurowe Avenue 19 (17 500 mkw.), zaś w 2009 – kompleks GTC Square o łącznej powierzchni najmu 22 100 mkw.

 

Grupa GTC powstała w roku 1994. Spółka jest deweloperem i zarządcą nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowej, Wschodniej i Południowej. Firma działa w Polsce, a także w Rumunii, na Węgrzech, w Chorwacji, Serbii, Bułgarii, na Słowacji oraz w Czechach. Ponadto Grupa posiada grunty przeznaczone pod zabudowę na Ukrainie i w Rosji. Portfel nieruchomości Grupy obejmuje zarówno nieruchomości komercyjne (budynki biurowe i parki biurowe oraz centra handlowo-rozrywkowe), jak i projekty mieszkaniowe. Od powstania firma GTC wybudowała około 950 000 mkw. NRA powierzchni biurowej i handlowej, a także sprzedała ok. 344 000 mkw. NRA ukończonych nieruchomości komercyjnych.

Napisz pierwszy komentarz
mantra