Omnitech Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoTorus logoDorbud S.A. logoFYI Commercial Consulting logoHAVRE Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoGhelamco Poland logoArchicom logoCOTEX Office Centre logoOlivia Business Centre logoCity Space logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoHexagon logoNowy Styl Group logoBREMA Sp. z.o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoKwiaty dla biura logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoLC Corp S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoPRO-INVEST S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoSchüco International Polska logoPartner Capital Group logoPorto Office B Sp. z o.o. logoEcho Investment logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoAluprof S.A. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoTétris Poland logoBusiness House logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

EKO Savills obsłuży biurowiec Kulczyka

ETHOS
ETHOS
Ponad 16 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A i powierzchni handlowej znajdzie się w nowym obiekcie planowanym przez spółkę Kulczyk Silverstein Properties. Agentem wyłącznym odpowiedzialnym za wynajem powierzchni biurowej została firma Savills.

Zlokalizowany przy Placu Trzech Krzyży ETHOS przejdzie rozbudowę i rewitalizację, poprowadzoną przez architektów z pracowni MASS Projekt oraz biura Chapman & Taylor. Oprócz powierzchni biurowo-handlowej w obiekcie znajdą się także restauracja, kawiarnia, miejsca postojowe dla rowerów, podziemny parking oraz dwa lobby recepcyjne, z których każde będzie obsługiwane przez 4 szybkobieżne windy. Na każdym piętrze do dyspozycji najemców przewidziano 3000 mkw., co stanowi jedną z największych dostępnych powierzchni pięter w centrum Warszawy. ETHOS będzie budowany zgodnie z wymaganiami certyfikatu BREEAM na poziomie Excellent.

 

ETHOS będzie najbardziej rozpoznawalnym i pożądanym adresem w Warszawie i jedynym tej klasy obiektem na Trakcie Królewskim. Szczerze wierzymy, że duża uwaga, jaką przykładamy do jakości, zarówno w kontekście rozwiązań architektonicznych, jak i funkcjonalności, przełoży się na powodzenie budynku ETHOS na warszawskim rynku biurowym - komentuje Piotr Trzciński, head of asset management w KSP.

 

Na agenta wyłącznego odpowiedzialnego za wynajem powierzchni biurowej w kompleksie ETHOS Kulczyk Silverstein Properties wybrał międzynarodową agencję Savills. Cieszymy się, że możemy wprowadzić ETHOS na rynek, bo jak wierzymy, ten budynek w dużym stopniu wpłynie na podniesienie prestiżu Placu Trzech Krzyży. Dzięki doskonałej lokalizacji w tętniącym życiem centrum miasta, kilka kroków od popularnych, luksusowych butików, restauracji i kawiarni, a także wysokiej jakości rozwiązaniom architektonicznym, ETHOS przyciągnie firmy, które cenią najwyższe standardy biznesowe – mówi Tomasz Buras, dyrektor zarządzający i szef Działu Powierzchni Biurowych w Savills Polska.

 

Napisz pierwszy komentarz
mantra