Ghelamco Poland logoKart Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoBREMA Sp. z.o.o. logoArchicom logoPartner Capital Group logoKwiaty dla biura logoEcho Investment logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoALLCON INVESTMENT logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAluprof S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoHexagon logoFYI Commercial Consulting logoPRO-INVEST S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoLC Corp S.A. logoLobos Nieruchomości logoTriGranit Corporation logoOmnitech Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoOlivia Business Centre logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoEcophon Saint-Gobain logoAgrobex Sp. z o.o. logoTorus logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoTétris Poland logoUNIMOR Development S.A. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoCity Space logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoCOTEX Office Centre logoSchüco International Polska logoFabryka Mebli Biurowych MDD logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Uroczyste otwarcie Gdański Business Center I

Otwarcie kompleksu Gdański Business Center I
Obiekt zrealizowała firma HB Reavis
17 września odbyło się uroczyste otwarcie I fazy kompleksu zrealizowanego przez firmę HB Reavis.

W dniu wydarzenia obiekt odwiedziło kilkuset gości, wśród nich znaleźli się m.in. Prezydent Słowacji – Andriej Kiska, wiceprezydent m. st. Warszawy – Michał Olszewski, Dyrektor Generalny Grupy HB Reavis – Pavel Trenka, przedstawiciele dewelopera, najemcy obiektu oraz partnerzy biznesowi HB Reavis. Najważniejszą część uroczystości odbywającą się na trzynastym piętrze budynku, poprowadził dziennikarz Maciej Orłoś.

 

Gdański Business Center I to nowoczesny kompleks biznesowy zlokalizowany u zbiegu ulic Andersa i Inflanckiej, składający się z dwóch budynków biurowych oferujących łącznie 46 000 mkw. powierzchni użytkowej. Wśród najemców obiektu znajdują się takie firmy jak: SNC Lavalin, Provident, Coloplast oraz KPMG, która w drugiej połowie 2015 r. wprowadzi się do biura o wielkości 10 000 mkw., znajdującego się w budynku A.

 

Realizacja drugiego etapu kompleksu Gdański Business Center trwa od lipca br. i zakłada powstanie dwóch kolejnych budynków oferujących łącznie ponad 50 000 mkw. Obiekt zostanie oddany do użytku w pierwszym kwartale 2016 r. Całkowita powierzchnia najmu inwestycji (łącznie I i II faza) wyniesie ponad 98 000 mkw.

 

HB Reavis to międzynarodowa grupa deweloperska założona w 1993 roku w Bratysławie, działająca na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej - w Polsce, Czechach, na Słowacja i na Węgrzech, a także w Wielkiej Brytanii i Turcji. Firma oddała do użytku 750 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej, handlowo-rozrywkowej i logistycznej. W realizacji znajduje się kolejne 875 000 mkw. Grupa dysponuje kapitałem na poziomie 860 milionów euro i zarządza aktywami o wartości przekraczającej 1,5 miliarda euro.

Napisz pierwszy komentarz
mantra