Fabryka Mebli Biurowych MDD logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoSchüco International Polska logoDorbud S.A. logoPRO-INVEST S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTorus logoAgrobex Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoWOMAK HOLDING logoTriGranit Corporation logoHexagon logoLC Corp S.A. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoTétris Poland logoGhelamco Poland logoSawig Invest Group logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoKart Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoAluprof S.A. logoNowy Styl Group logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoKwiaty dla biura logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoEcophon Saint-Gobain logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoCity Space logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoDEVCO Sp. z.o.o. logoEcho Investment logoOmnitech Sp. z o.o. logoArchicom logoBREMA Sp. z.o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoUNIMOR Development S.A. logoINTERBIURO logoPartner Capital Group logoOlivia Business Centre logoOcean Plaza Sp. z o.o. logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Do kupienia biurowiec należący do PGNiG Termika

Biurowiec przy ulicy Wybrzeże Kościuszkowskie, fot. PGNiG Termika
Biurowiec przy ulicy Wybrzeże Kościuszkowskie, fot. PGNiG Termika
26 września mija czas składania ofert na zakup nieruchomości zlokalizowanej na warszawskim Śródmieściu.

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni 511 mkw. wraz z prawem własności znajdującego się na nim budynku biurowo-mieszkalnego o powierzchni zabudowy 256 mkw.

 

Budynek posiada cztery kondygnacje nadziemne i jedną podziemną, w której znajdują się piwnice. Na poddaszu z kolei mieści się suszarnia i pralnia. W budynku wyodrębnionych jest 13 samodzielnych lokali w tym 11 niemieszkalnych, zajmujących łącznie 571,6 mkw. i 2 mieszkalne (147, 24 mkw.) – wszystkie są własnością PGNiG Termika. Obecnie wynajmowanych jest 9 lokali. Biurowiec pochodzi z roku 1939, jego elewacja obłożona jest piaskowcem, a wejście do obiektu znajduje się z dwóch stron frontu – od ul. Wybrzeże Kościuszkowskie i od parkingu.

 

Działka przylega do ulicy Wybrzeże Kościuszkowskie i posiada kształt regularnego prostokąta. Z tyłu budynku znajdują się miejsca parkingowe.

 

Cena wywoławcza netto nieruchomości wynosi 10 774 000 zł. Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wniesienie wadium w wysokości 10 proc. ceny wywoławczej, czyli 1 074 400 zł.

 

PGNiG TERMIKA jest największym w Polsce producentem ciepła i energii elektrycznej, wytwarzanych metodą kogeneracji. Spółka posiada kilka elektrociepłowni w Warszawie: Ciepłownię Kawęczyn, Elektrociepłownię Siekierki, Elektrociepłownię Żerań, Ciepłownię Wola oraz Elektrociepłownię Pruszków w Pruszkowie. Firma jest dostawcą ogrzewania i ciepłej wody użytkowej, a także odbiorcą biomasy.

Tagi: PGNiG Warszawa
Napisz pierwszy komentarz
mantra