Torus logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoSchüco International Polska logoTriGranit Corporation logoArchicom logoLC Corp S.A. logoWOMAK HOLDING logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPartner Capital Group logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoAluprof S.A. logoALLCON INVESTMENT logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoHexagon logoBusiness House logoUNIMOR Development S.A. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoCity Space logoKart Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoPorto Office B Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoVastint Poland Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFYI Commercial Consulting logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoEcho Investment logoKwiaty dla biura logoINTERBIURO logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoGhelamco Poland logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoNowy Styl Group logoSawig Invest Group logoTétris Poland logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

EKO Erbud zrealizuje biurowiec Promenady ZITA za 70,3 mln zł

Promenady ZIta
Promenady ZIta
Spółka Erbud SA podpisała umowę na generalne wykonawstwo biurowca należącego do Vantage Development.

W ramach realizacji umowy Erbud wybuduje biurowiec Promenady ZITA etap A, C i D wraz z infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem i uzbrojeniem terenu na nieruchomości. Kontrakt zostanie zrealizowany nie później niż w ciągu 13 miesięcy od dnia uzyskania pozwolenia na użytkowanie, które powinno nastąpić po upływie 66 tygodni od chwili wydania nakazu rozpoczęcia robót.

 

Wartość realizacji budynku biurowego Promenady ZITA we Wrocławiu wynosi 70,3 mln zł netto. Zleceniodawcą i inwestorem jest Promenady ZITA Sp. z o.o. - spółka zależna od Vantage Development.

 

Obecnie Erbud realizuje umowę o wartości 24,7 mln zł na budowę budynku biurowo-usługowego z garażem podziemnym – Promenady ZITA etap B.

 

Promenady ZITA to drugi biurowiec powstający w ramach kompleksu Promenady Wrocławskie, znajdującego się w centrum Wrocławia przy ul. Rychtalskiej i Słonimskiego. W budynku znajdą się elastycznie zaprojektowane powierzchnie, nowoczesne instalacje gwarantujące komfort pracy oraz ograniczenie kosztów związanych z eksploatacją powierzchni. Biurowiec otrzymał certyfikat na poziomie Gold w systemie LEED.

 

Vantage Development SA jest deweloperem działającym głównie na wrocławskim rynku nieruchomości. Firma specjalizuje się w inwestycjach mieszkaniowych i biurowych. Spółka należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich i Zachodniej Izby Gospodarczej we Wrocławiu. Grupa Impel jest największą w Polsce grupą, skupiającą firmy usługowe.

 

Erbud SA świadczy usługi budowlane w segmencie kubaturowym, użyteczności publicznej, inżynieryjno-drogowym i energetycznym. Firma obecna jest zarówno na rynku polskim, jak i w innych krajach europejskich. Grupa osiąga roczne obroty o wysokości 1,5 mld zł i jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, zaangażowana jest m.in. w budowę Siedziby Urzędu Marszałkowskiego i Sejmiku Wielkopolskiego w Poznaniu.

Napisz pierwszy komentarz
mantra