City Space logoAluprof S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoALLCON INVESTMENT logoSchüco International Polska logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoDorbud S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoArchicom logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoBusiness House logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoTriGranit Corporation logoLobos Nieruchomości logoTorus logoKart Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoPartner Capital Group logoHexagon logoTétris Poland logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoEcho Investment logoOlivia Business Centre logoLC Corp S.A. logoEcophon Saint-Gobain logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoOmnitech Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFYI Commercial Consulting logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

RWE GBS Polska zapowiada dalszy rozwój

Kompleks Bonarka4Business
Kompleks Bonarka4Business
RWE GBS Polska, Centrum Usług Wspólnych (SSC) Grupy RWE zlokalizowane w Krakowie ogłosiło plany rozwoju na najbliższy rok, które zakładają m.in. zwiększenie zatrudnienia.

Firma zamierza przyjąć ok. 100 osób. Rozpoczynająca się w październiku kampania rekrutacyjna będzie prowadzona w województwach małopolskim, śląskim, podkarpackim i świętokrzyskim. Wśród wymogów znajduje się przede wszystkim biegła znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

 

69 proc. obecnych pracowników firmy stanowią ludzie młodzi w wieku między 24 a 30 lat, większość z nich posiada dyplom uczelni wyższej. Centrum RWE GBS oferuje wszystkim nowym pracownikom bardzo atrakcyjny system szkoleń. Dzięki nim poznają oni zagadnienia związane z finansami i rachunkowością oraz branżą energetyczną, co umożliwia im specjalizację w tych obszarach biznesowych. W programie szkoleń oferujemy pracownikom również możliwość wyjazdów zagranicznych, które pozwalają nie tylko na większy rozwój, ale też sprawdzenie się w nowym dla nich środowisku zawodowym. Dzięki tak ułożonej ścieżce kariery, zdobywają oni bogate doświadczenie w międzynarodowym biznesie – mówi Konrad Kończewski, szef RWE GBS Polska.

 

Centrum Finansowo-Księgowe RWE w Krakowie świadczy usługi spółkom z Grupy RWE w zakresie rachunkowości, finansów i administracji, a także zarządzania kadrami. Od chwili utworzenia we wrześniu 2013 r., do dziś spółka zatrudniła ponad 150 osób. Dotychczas RWE GBS Polska przejęło obsługę sześciu spółek z Grupy RWE w zakresie rachunkowości i finansów oraz 19 spółek w zakresie administracji kadr. Ten rok dobitnie potwierdził, że decyzja o zlokalizowaniu naszego Centrum w Krakowie była słuszna. Bardzo cenimy sobie potencjał solidnie wykształconych i znających języki obce pracowników, którzy są dostępni na krakowskim rynku pracy. To właśnie dostęp do dużej bazy absolwentów renomowanych uczelni był jednym z kryteriów wyboru Krakowa na siedzibę naszego Centrum - komentuje Konrad Kończewski.

 

Firma jest częścią Grupy RWE – jednej z największych w Europie firm energetycznych. Poza nią na krajowym rynku działają m.in. RWE Polska, dostarczająca energię elektryczną i gaz ziemny do 950 000 klientów, RWE Stoen Operator – Operator Sieci Dystrybucyjnej w Warszawie i RWE Renewables – spółka zarządzająca farmami wiatrowymi RWE w Polsce o łącznej mocy 197 megawatów.

 

Centrum Usług Wspólnych (SSC) Grupy RWE mieści się przy ul. Puszkarska 7H w kompleksie Bonarka4Business.

Napisz pierwszy komentarz
mantra