Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoNowy Styl Group logoLobos Nieruchomości logoWOMAK HOLDING logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoCity Space logoDorbud S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoOlivia Business Centre logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoTétris Poland logoHexagon logoSawig Invest Group logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoAgrobex Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoTriGranit Corporation logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoBusiness House logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoArchicom logoGhelamco Poland logoPartner Capital Group logoKwiaty dla biura logoPRO-INVEST S.A. logoKart Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoEcho Investment logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoEcophon Saint-Gobain logoTorus logoDEVCO Sp. z.o.o. logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Erbud wybuduje biurowiec IPN-u

Royal Wilanów, przyszła siedziba firmy Erbud
Royal Wilanów, przyszła siedziba firmy Erbud
Firma Erbud SA podpisała umowę na realizację budynku Instytutu Pamięci Narodowej w Lublinie.

Kontrakt o wartości 12,5 mln zł netto zostanie zrealizowany do końca kwietnia 2017 roku. Zleceniodawcą i inwestorem jest Instytut Pamięci Narodowej – Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu.

 

W ramach umowy Erbud przygotuje wzmocnienie podłoża gruntowego, wykona kompletne prace konstrukcyjne i wykończeniowe wraz z zagospodarowaniem terenu, obejmującym układ komunikacyjny z nowym wjazdem na działkę oraz infrastrukturę techniczną w postaci przyłączy i instalacji zewnętrznych.

 

Erbud S.A. posiada 85 proc. udziałów w GWI GmbH. Grupa Erbud działa w sektorze budowlanym i świadczy usługi w segmencie kubaturowym, użyteczności publicznej, inżynieryjno-drogowym i energetycznym. Firma obecna jest zarówno na rynku polskim, jak i w innych krajach europejskich. Grupa osiąga roczne obroty o wysokości 1,5 mld zł i jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Grupa zaangażowana jest w budowę Siedziby Urzędu Marszałkowskiego i Sejmiku Wielkopolskiego w Poznaniu, wartą 133,5 mln PLN netto. W ostatnim czasie natomiast podpisała kontrakt na budowę budynku biurowego Delta należącego do Capital Park i Promenady ZITA, których inwestorem jest Vantage Development.

Tagi: Erbud Lublin
Napisz pierwszy komentarz
mantra