COTEX Office Centre logoCity Space logoOmnitech Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoArchicom logoSchüco International Polska logoDorbud S.A. logoOlivia Business Centre logoAluprof S.A. logoSawig Invest Group logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKwiaty dla biura logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoGhelamco Poland logoLC Corp S.A. logoNowy Styl Group logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoEcophon Saint-Gobain logoHexagon logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoEcho Investment logoINTERBIURO logoHAVRE Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBusiness House logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoALLCON INVESTMENT logoTriGranit Corporation logoTétris Poland logoTorus logoPartner Capital Group logoLobos Nieruchomości logoWOMAK HOLDING logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Zadyszka w stolicy, przyspieszenie w regionach

Jak długo potrwa czas najemców w Warszawie? Czy inwestowanie na rynkach regionalnych jest bezpieczne w długiej perspektywie? Odpowiedzi poznamy już niebawem na VII konferencji Biurowce w Polsce.

W dniach 20-21 października hotel Hilton w Warszawie zamieni się w platformę spotkań blisko 50 prelegentów reprezentujących różne, czasem skrajne poglądy i opinie na temat sektora biurowego w Polsce z ponad 300 uczestnikami. Wśród prelegentów, moderatorów dyskusji i panelistów znajdą się dziennikarze branżowi, analitycy oraz przedstawiciele największych firm z sektora. Wszyscy podyskutują o przyszłości Polskiego rynku nieruchomości biurowych, który w ostatnim czasie przechodzi gwałtowne zmiany.

 

Jak dowodzą dane firmy JLL – obecnie odsetek pustostanów w Warszawie przekracza 13 proc., a biorąc pod uwagę, że do końca 2015 r. do użytku zostanie oddanych nawet 600 000 mkw. nowych powierzchni, istnieją obawy, że wskaźnik ten nadal będzie się powiększał. Dla odmiany - na duże zyski mogą liczyć ci, którzy postawili na rynki regionalne, w których nadzwyczaj szybko rozwija się sektor BPO. W miastach takich jak Wrocław, Kraków, Łódź i Trójmiasto coraz chętniej inwestują zarówno polscy, jak i zagraniczni przedsiębiorcy.

 

Nad kwestiami dotyczącymi przemian i rozwoju krajowego rynku biurowego pochylą się uczestnicy konferencji „Biurowce w Polsce”, organizowanej przez Nowy Adres SA. Poszczególne panele i prezentacje będą dotyczyły najbardziej istotnych zagadnień i problemów dzisiejszego rynku. Podczas obu dni konferencji jej uczestnicy będą mieli możliwość wymiany doświadczeń, nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz zapoznania się z najnowszymi trendami na rynku. Dzięki specjalnemu programowi Match Maker można umówić się na indywidualne spotkanie ze wszystkimi uczestnikami konferencji.

 

Więcej informacji o konferencji i jej szczegółowy program można znaleźć na stronie:

http://konferencje.nowyadres.pl/pl/biurowce-w-polsce

Napisz pierwszy komentarz
mantra