Porto Office B Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoHexagon logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoPartner Capital Group logoINTERBIURO logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoFYI Commercial Consulting logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoUNIMOR Development S.A. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoArchicom logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoBREMA Sp. z.o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoTorus logoTriGranit Corporation logoCOTEX Office Centre logoSchüco International Polska logoHAVRE Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoWOMAK HOLDING logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoEcophon Saint-Gobain logoKwiaty dla biura logoSawig Invest Group logoEcho Investment logoOlivia Business Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAluprof S.A. logoGhelamco Poland logoOmnitech Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoBusiness House logoCity Space logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoTétris Poland logoNowy Styl Group logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Alarmy bombowe w warszawskich biurowcach

Giełda Papierów Wartościowych
Budynek przy ul. Postępu 13, fot. enco-energetyka.com.pl
Dziś doszło w Warszawie do ewakuacji dwóch biurowców – budynku Giełdy Papierów Wartościowych i przy ul. Postępu 13. Powodem - anonimowe alarmy o podłożonych bombach.

Zaistniała sytuacja nie wpływa na przebieg sesji giełdowej, która odbywa się w sposób niezakłócony. W związku z ewakuacją budynku, w którym znajdują się m.in. biura Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, informujemy, że zostały wdrożone stosowne procedury. Zaistniała sytuacja nie ma wpływu na przebieg sesji giełdowej, która odbywa się w sposób niezakłócony - poinformował w komunikacie rzecznik GPW.

 

Jak donosi gazeta.pl, ok. godz. 8 pojawiła się też informacja o podłożeniu bomby w biurowcu przy ul. Postępu 13, należącym do firmy ENCO. Budynek jest zamknięty, a wszyscy pracownicy zostali ewakuowani.

 

TVN 24 informuje, że alarmy bombowe ogłoszono dziś w kilkudziesięciu instytucjach w całej Polsce m.in. w Warszawie, Gdyni, Gliwicach, Zawierciu, Lublinie, a informacje o zagrożeniu przesyłano telefonicznie bądź mailowo: Mieliśmy alarmy dotyczące zagrożenia bezpieczeństwa w niektórych instytucjach w Warszawie. W budynku Giełdy Papierów Wartościowych, Pierwszego Urzędu Celnego przy al. Krakowskiej i Izbie Celnej przy ul. Postępu prowadzone są działania pirotechniczne i ewakuacja. Poza tym [ewakuacja jest też prowadzona] w Wołominie i w Nowym Dworze Mazowieckim w budynkach starostw powiatowych i urzędów skarbowych - mówi Edyta Adamus z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Tagi: Warszawa
Napisz pierwszy komentarz
mantra