LC Corp S.A. logoWOMAK HOLDING logoEcho Investment logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoHexagon logoKwiaty dla biura logoBREMA Sp. z.o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoOmnitech Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFYI Commercial Consulting logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoSawig Invest Group logoNowy Styl Group logoLobos Nieruchomości logoAluprof S.A. logoBusiness House logoKart Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoCity Space logoGhelamco Poland logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoArchicom logoALLCON INVESTMENT logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoTétris Poland logoTorus logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoINTERBIURO logoPartner Capital Group logoHAVRE Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Rzeszów przyciąga coraz większe firmy

Brytyjska Mobica, jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm technologicznych według rankingów Sunday Times Tech Track 100 i International Track 100, otwiera biuro w Rzeszowie.

Rzeszowski oddział będzie się specjalizował w systemach wbudowanych i urządzeniach mobilnych. Obecnie firma poszukuje architektów i inżynierów, mogących rozwijać m.in. projekty dedykowane Linuxowi i Androidowi. Wśród podstawowych wymogów stawianych przez firmę znajduje się m.in. umiejętność posługiwania się językami programowania Java, C/C++, JavaScript lub Python, a także dobra znajomość języka angielskiego. Ze względu na międzynarodowy charakter firmy przyszli pracownicy mogą liczyć także na pracę przy ambitnych projektach oraz regularne wyjazdy do największych klientów z branży motoryzacyjnej.

 

Nasze plany co do biura w Rzeszowie są klarowne. W listopadzie i grudniu chcemy zatrudnić na początek 20-30 osób, a do końca przyszłego roku zwiększyć zatrudnienie do około 130 pracowników. Pragniemy stworzyć zbalansowany zespół składający się zarówno z doświadczonych inżynierów, jak i obiecujących ludzi z talentem do kodowania. W tym celu już w przyszłym roku wdrożymy program współpracy z lokalnymi uczelniami – mówi Jon Clayton, Dyrektor Zarządzający firmy.

 

Rzeszów to szóste polskie miasto, po Łodzi, Warszawie, Bydgoszczy, Szczecinie i Lublinie, w którym Mobica będzie rozwijać projekty informatyczne. Tutejsze biuro pomagać będzie przy projektach dla klientów z całego świata, firm takich, jak General Motors, TomTom, Vodafone, Motorola, Imagination Technologies, Skype, Opera czy Intel.

 

Tymczasowe biuro będzie prawdopodobnie mieściło się przy ul. Juliusza Słowackiego 20.

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra