Olivia Business Centre logoKart Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoTorus logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoDorbud S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoWOMAK HOLDING logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoHexagon logoTriGranit Corporation logoPorto Office B Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoArchicom logoKwiaty dla biura logoCity Space logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOmnitech Sp. z o.o. logoEcho Investment logoBREMA Sp. z.o.o. logoTétris Poland logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoPartner Capital Group logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoEcophon Saint-Gobain logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoHAVRE Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoLobos Nieruchomości logoLC Corp S.A. logoPRO-INVEST S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoALLCON INVESTMENT logoBusiness House logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoSawig Invest Group logoOcean Plaza Sp. z o.o. logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Twitter rusza na podbój Chin

W przyszłym roku Twitter otworzy biuro w Hongkongu
W przyszłym roku Twitter otworzy biuro w Hongkongu
Gigant social media w pierwszym kwartale 2015 r. otwiera biuro w Hongkongu.

Twitter od 2009 roku ma zakaz działalności w Chinach, których władze obawiają się, że amerykański portal może być wykorzystywany do organizowania antyrządowych protestów. Mimo nałożonego zakazu, obecna strategia serwisu zakłada jednak rozwój w regionie Azji, w tym także w Państwie Środka.

 

W hongkońskim biurze znajdzie się siedziba działów związanych ze sprzedażą. Będzie to już piąte – po Singapurze, Tokio, Seulu i Sydney – centrum usług Twittera w regionie Azji i Pacyfiku.

 

Choć w zeszłym miesiącu baza użytkowników Twittera powiększyła się o 23 proc., organizacja boryka się z problemem spadku działalności aktualnych osób posiadających konto w serwisie. Ponadto w br. o ok. 36 proc. spadły akcje firmy na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, a przychody w czwartym kwartale 2014 r. mogą nie spełnić minimalnych oczekiwań. Przedsiębiorstwo nie ukrywa, że malejące zainteresowanie portalem i spadająca wartość organizacji są głównym powodem ekspansji.

 

Twitter został założony w 2006 roku przez Jacka Dorseya, Evana Williamsa oraz Biza Stonea. 7 listopada 2013 portal zadebiutował na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Ecophon
mantra