Torus logoKwiaty dla biura logoHAVRE Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoHexagon logoAluprof S.A. logoKart Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoSawig Invest Group logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoDEVCO Sp. z.o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoArchicom logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVastint Poland Sp. z o.o. logoEcho Investment logoOmnitech Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoTriGranit Corporation logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoTétris Poland logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoGhelamco Poland logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoPorto Office B Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoPartner Capital Group logoWOMAK HOLDING logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoOlivia Business Centre logoCOTEX Office Centre logoUNIMOR Development S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoEcophon Saint-Gobain logoLobos Nieruchomości logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoINTERBIURO logoBusiness House logoCity Space logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Centrum Biurowe w Sosnowcu na sprzedaż

Aleja 22
Aleja 22 to kompleks trzech budynków biurowych
Ogłoszono przetarg na sprzedaż Centrum Biurowego Aleja 22 w Sosnowcu. Oczekiwana cena wynosi prawie 5 mln zł.

Kompleks biurowo-magazynowy kusi potencjalnych inwestorów m.in. lokalizacją w drugiej co do wielkości aglomeracji w Polsce, położeniem w bliskim sąsiedztwie centrum handlowo-usługowego Sosnowca, potencjałem rozwojowym, a także 10-proc. stopą zwrotu inwestycji. Ponadto dotychczasowy właściciel podkreśla, że na dzień ogłoszenia przetargu sprzedaż zwolniona jest z VAT.

 

Centrum składa się z trzech budynków biurowych o powierzchni całkowitej 3213 mkw. wraz z terenem inwestycyjnym o wielkości 11 799 mkw. Kompleksem zarządza Fortress Invest Sp. z o.o., odpowiedzialna również za obsługę sprzedaży.

 

Centrum Biurowe ALEJA 22 to rozpoznawalny adres, oryginalna architektura, bardzo dobra funkcjonalność przestrzeni biurowej i własny parking. To wybrane atuty nieruchomości. W gronie najemców znajduje się wiele renomowanych firm reprezentujących branżę ubezpieczeniową, IT, czy medyczną. Jest to dochodowy i rozwojowy projekt, co jest szczególnie ważne z punktu widzenia potencjalnego inwestora / nabywcy - podsumowuje Grzegorz Follert, który odpowiedzialny jest za proces sprzedaży z ramienia Fortress Invest Sp. z o.o.

 

Oferty kupna przyjmowane są do 12 grudnia 2014 r.

 

Oczekiwana cena wynosi 4 600 000 zł netto.

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra