Aluprof S.A. logoGhelamco Poland logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoArchicom logoDorbud S.A. logoTétris Poland logoTorus logoHexagon logoVastint Poland Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAgrobex Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoKart Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoTriGranit Corporation logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoNowy Styl Group logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoKwiaty dla biura logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoBusiness House logoLC Corp S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOlivia Business Centre logoEcho Investment logoCity Space logoALLCON INVESTMENT logoBREMA Sp. z.o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoINTERBIURO logoPartner Capital Group logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

CBRE idzie na podbój Macedonii

CBRE podpisała umowę partnerską z CBS International dooel Skopje, firmą doradczą na rynku nieruchomości w Macedonii. Dzięki nowej firmie stowarzyszonej CBRE wzmocni swoją obecność w Europie Środkowej i Wschodniej.

Jako jeden z najszybciej rozwijających się rynków byłej Jugosławii, Macedonia doświadcza obecnie boomu na rynku nieruchomości. Nasi klienci zgadzają się z naszymi obserwacjami, że Macedonia posiada wielki potencjał inwestycyjny, dlatego otwarcie biura w tym kraju jest naturalnym krokiem do kontynuacji naszych aktywności w tym regionie – komentuje Dragan Radulovic, Dyrektor Zarządzający CBS International dooel Skopje.

 

CBS International dooel Skopje została założona przez Dragana Radulovica, był również inicjatorem stowarzyszonego biura CBRE w Serbii - CBS International d.o.o Beograd – a także w Czarnogórze - CBS International d.o.o Herceg Novi, oferującej pełen zakres usług doradczych na rynku nieruchomości.

 

Współpracujemy z Draganem Radulovicem i jego zespołem od ponad siedmiu lat. Podpisanie umowy partnerskiej z jego firmą jest świetnym krokiem na wejście CBRE na rynek w Macedonii i stworzenie solidnej platformy dla naszych klientów w tym kraju. Wiemy, że CBS International posiada tą samą kulturę biznesową i działania operacyjne jak CBRE – klient jest zawsze na pierwszym miejscu, a naszą wspólną pasją i celem jest świadczenie najwyższej klasy usług – mówi Andreas Ridder, Prezes CBRE na region Europy Środkowo-Wschodniej.

 

CBRE, pod względem przychodów za rok 2013, jest największą na świecie firmą doradczą i inwestycyjną, działającą w sektorze nieruchomości komercyjnych, a także jedną z 500 wiodących firm świata według rankingów magazynu Fortune oraz agencji ratingowej Standard & Poor’s. Firma zatrudnia ok. 44 000 pracowników i obsługuje inwestorów, właścicieli oraz najemców nieruchomości w ponad 350 biurach na całym świecie (nie wliczając firm stowarzyszonych i partnerskich). Zakres usług świadczonych przez spółkę obejmuje: doradztwo strategiczne w zakresie inwestycji i wynajmu, usługi korporacyjne, usługi zarządzania nieruchomościami oraz projektami, administrację firm, bankowość hipoteczną, wyceny, usługi deweloperskie, usługi zarządzania inwestycjami oraz usługi konsultingowe i analityczne.

Tagi: CBRE
Napisz pierwszy komentarz
mantra