Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoUNIMOR Development S.A. logoTorus logoBREMA Sp. z.o.o. logoAluprof S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoBusiness House logoPRO-INVEST S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoEcho Investment logoFYI Commercial Consulting logoCity Space logoWOMAK HOLDING logoSchüco International Polska logoSawig Invest Group logoEcophon Saint-Gobain logoKart Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoHexagon logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoArchicom logoALLCON INVESTMENT logoVastint Poland Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoLobos Nieruchomości logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCOTEX Office Centre logoTriGranit Corporation logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoKwiaty dla biura logoTétris Poland logoHAVRE Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoDorbud S.A. logoNowy Styl Group logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Biuro Colliers w Łodzi

Na początku stycznia 2015 roku zapoczątkowana została działalność nowego biura regionalnego Colliers International w Łodzi.

Stanowisko Dyrektora Regionalnego w Łodzi objął Marcin Włodarczyk, specjalizujący się w zakresie pozyskiwania i obsługi inwestorów z branży nowoczesnych usług outscourcingowych dla biznesu, deweloperów, logistyki i przemysłu. Marcin Włodarczyk przez 7 lat pełnił funkcję dyrektora Departamentu Obsługi Inwestorów w Łódzkiej SSE, a od 2013 roku kierował Biurem Obsługi Inwestorów w Urzędzie Miasta Łodzi, które zajmowało się wsparciem inwestorów, promocją proinwestycyjną Łodzi, a także organizacją wydarzeń branżowych.

 

Zgodnie z obraną strategią z początkiem 2015 roku otworzyliśmy kolejne biuro regionalne. Tym razem w Łodzi. Rynek nieruchomości w tym mieście postrzegamy jako bardzo perspektywiczny, stąd decyzja o otwarciu biura i współpracy z Marcinem, który posiada rozległą wiedzę na temat nieruchomości komercyjnych w Łodzi i okolicach – mówi Monika Rajska–Wolińska, Partner Zarządzający firmy Colliers International w Polsce.

 

Colliers International jest międzynarodową firmą z sektora nieruchomości komercyjnych. Działa poprzez sieć 482 biur w 62 krajach i zatrudnia ponad 13 500 pracowników. W Polsce firma funkcjonuje od 1997 roku i posiada biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, a od stycznia br. także w Łodzi, w których łącznie zatrudnia ponad 200 specjalistów. Firma została uhonorowana wieloma nagrodami, przyznanymi m.in. przez: Eurobuild, CiJ, CEEQA czy International Property Awards.

Napisz pierwszy komentarz
mantra