BC INVESTMENTS sp z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoHexagon logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoSawig Invest Group logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPartner Capital Group logoWOMAK HOLDING logoINTERBIURO logoArchicom logoLobos Nieruchomości logoTétris Poland logoTriGranit Corporation logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoDorbud S.A. logoKwiaty dla biura logoOlivia Business Centre logoCOTEX Office Centre logoFYI Commercial Consulting logoDEVCO Sp. z.o.o. logoLC Corp S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoOmnitech Sp. z o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoEcho Investment logoCity Space logoTorus logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoBusiness House logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoHAVRE Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoEcophon Saint-Gobain logoGhelamco Poland logoVastint Poland Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoALLCON INVESTMENT logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Obligacje Ghelamco Invest zadebiutują na GPW Catalyst

W piątek 16 stycznia obligacje spółki Ghelamco Invest zadebiutują na rynku regulowanym Catalyst.

Do obrotu na giełdowym rynku regulowanym prowadzonym przez GPW w ramach platformy Catalyst wprowadzonych zostanie 500 000 obligacji serii PPA o wartości nominalnej 100 zł każda i terminie wykupu w dniu 16 czerwca 2019 r. Pierwszy dzień notowań określony został na 16 stycznia 2015 r.

 

Debiut obligacji Ghelamco Invest na rynku regulowanym prowadzonym przez GPW Catalyst to kolejny krok w stronę zwiększania naszej obecności na rynkach finansowych i umacniania naszej wiarygodności jako emitenta – mówi Jarosław Jukiel, Dyrektor Finansowy i Członek Zarządu Ghelamco Invest. Historycznie w 18 emisjach pozyskaliśmy ponad 1 miliard zł, co wraz z finansowaniem bankowym pozwoliło nam realizować ważne inwestycje, takie jak budynki biurowe Senator, Mokotów Nova, T-Mobile Office Park czy Warsaw Spire – mówi Jarosław Jukiel. - Z uwagi na dalsze dynamiczne plany rozwoju Ghelamco Poland, dostęp do szerszego i efektywnego finansowania w postaci obligacji jest dla nas bardzo ważny. Zaufanie, jakim jesteśmy obdarzani przez inwestorów lokujących środki na rynku dłużnym otwiera przed nami większe możliwości pozyskiwania kapitału w przyszłości – mówi Jarosław Jukiel.

 

Grudniowa emisja obligacji była pierwszą ofertą, skierowaną wyłącznie do inwestorów indywidualnych oraz pierwszą wprowadzaną do obrotu na rynku regulowanym. Wpływy z niej Ghelmaco przeznaczy na przygotowanie i realizację projektów w Polsce, a także wydłużenie finansowania udzielonego spółkom projektowym w sektorze nieruchomości realizowanych przez podmioty z Grupy.

Tagi: Ghelamco
Napisz pierwszy komentarz
mantra