Porto Office B Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoTorus logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoGhelamco Poland logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoFYI Commercial Consulting logoALLCON INVESTMENT logoINTERBIURO logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoOmnitech Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoBREMA Sp. z.o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoPRO-INVEST S.A. logoLC Corp S.A. logoEcophon Saint-Gobain logoTétris Poland logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoHAVRE Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoKart Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoSawig Invest Group logoTriGranit Corporation logoOlivia Business Centre logoPartner Capital Group logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCOTEX Office Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoBusiness House logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoArchicom logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoHexagon logoDorbud S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoNowy Styl Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoEcho Investment logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Nowe barwy DTZ

Nowe logo DTZ
Firma DTZ przeprowadziła proces zmiany wizerunku marki. Rebranding został poprzedzony przejęciem spółki przez prywatne konsorcjum inwestycyjne z TPG Capital Management na czele.

Nowe logo utrzymane jest w czerwonej kolorystyce, stosowanej przez spółkę w przeszłości, co stanowi powrót do początków funkcjonowania organizacji. Nowy branding firmy DTZ ma odzwierciedlać „samodzielność, pewność i trwałość", a także informować o obecnej pozycji spółki jako prywatnej, międzynarodowej firmy doradczej w zakresie nieruchomości komercyjnych. Zmiana wizerunku marki jest wynikiem przejęcia spółki w listopadzie 2014 r. przez prywatne konsorcjum inwestycyjne kierowane przez TPG Capital Management, jeden z największych i najlepiej prosperujących funduszy inwestycyjnych typu private equity na świecie.

 

Dzięki globalnemu zasięgowi i znajomości lokalnych rynków możemy świadczyć usługi na całym świecie. Wspiera nas prywatne konsorcjum inwestycyjne private equity, które inwestuje w rozwój naszej spółki, pracowników i wykorzystywane przez nas technologie. Naszym celem jest rozwój, nie tylko ilościowy, ale przede wszystkim jakościowy. Chcemy przekuć nowe możliwości firmy w strategiczne korzyści dla najbardziej wymagających klientów, którzy koncentrują się na mniejszej liczbie relacji z dostawcami, ale oczekują usług na najwyższym poziomie i objęcia działaniem szerszego zasięgu geograficznego. Ponowne wykorzystanie koloru czerwonego w naszym logotypie symbolizuje kolejny etap w historii naszej firmy – mówi John Forrester, Chief Executive, EMEA, DTZ.

Tagi: DTZ
Napisz pierwszy komentarz
mantra