LC Corp S.A. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoSchüco International Polska logoEcophon Saint-Gobain logoHAVRE Sp. z o.o. logoEcho Investment logoAgrobex Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoALLCON INVESTMENT logoBREMA Sp. z.o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoKart Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoArchicom logoHexagon logoAluprof S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoBusiness House logoSawig Invest Group logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoTorus logoFYI Commercial Consulting logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoOmnitech Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoPartner Capital Group logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoDorbud S.A. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTétris Poland logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoUNIMOR Development S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoCity Space logoCOTEX Office Centre logoLobos Nieruchomości logoFabryka Mebli Biurowych MDD logo

Comarch wybuduje w Łodzi

Biurowiec firmy Comarch w Łodzi - wizualizacja
Comarch będzie miał nowy biurowiec w Łodzi, zlokalizowany przy ul. Jaracza
Firma Comarch poszukuje generalnego wykonawcy inwestycji biurowej, jaka ma powstać w Łodzi przy ul. Jaracza.

W ramach inwestycji zostanie wybudowany nowy budynek biurowy, a także przebudowany i zaadaptowany w całości do potrzeb biurowych budynek pofabryczny. Inwestycja zostanie podzielona na dwie części: niższą 3-kondygnacyjną, przeznaczoną na funkcje konferencyjne oraz wysoką, 9-kondygnacyjną z biurami.

 

Główne wejście do budynku, a także zjazd z drogi publicznej na teren inwestycji został zaprojektowany od strony ulicy Jaracza. Tutaj znajdzie się również przedpole przed głównym wejściem z utwardzoną posadzką granitową. Pierwsze 3 kondygnacje projektowanego budynku zostaną bezpośrednio połączone z istniejącą fabryką, a nad nimi będzie górowała wieża, składająca się z dodatkowych 6 kondygnacji biurowych. Ponadto na dachu wysokiej części zaplanowano nadbudówkę techniczną z zabudowanymi wentylatorowniami. Bryła budynku pofabrycznego nie ulegnie zmianie. Na jej elewacji zostanie odtworzona elewacja z pilastrami ceglanymi i płycinami tynkowanymi tynkiem wapienno-piaskowym.

 

Zrealizowany budynek będzie powiadał ponad 7616 mkw. powierzchni użytkowej, w tym 4487,53 mkw. biur, sal konferencyjnych i pomieszczeń przeznaczonych do relaksu pracowników. Oprócz nich w obiekcie znajdzie się również przestrzeń usługowa, zajmująca niespełna 1160 mkw., a także parking podziemny na 21 aut i parking naziemny z co najmniej 200 miejscami postojowymi.

 

Zgodnie z zaplanowanym przez Comarch harmonogramem, budowa powinna rozpocząć się w kwietniu br. i potrwać do października 2016 roku.

Napisz pierwszy komentarz
mantra