Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoSawig Invest Group logoNowy Styl Group logoGhelamco Poland logoOmnitech Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoCity Space logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoHexagon logoEcophon Saint-Gobain logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoAluprof S.A. logoEcho Investment logoLC Corp S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoBusiness House logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArchicom logoFYI Commercial Consulting logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTétris Poland logoSchüco International Polska logoLobos Nieruchomości logoAgrobex Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoWOMAK HOLDING logoTorus logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoBREMA Sp. z.o.o. logoPartner Capital Group logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoINTERBIURO logoCOTEX Office Centre logoKart Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Zarysowana bryła OVO Wrocław

OVO Wrocław z lotu ptaka
OVO Wrocław powstaje we Wrocławiu przy ul. Podwale 82-91
Konstrukcja futurystycznego kompleksu z corianu jest już w większości gotowa, a niedługo rozpocznie się budowa przedostatniego piętra.

Realizacja konstrukcji OVO Wrocław osiągnęła półmetek w połowie grudnia, kiedy obiekt zaczął wspinać się na wysokość trzeciego piętra. Obecnie znajdujący się nad nim strop jest już w 60 proc. zabetonowany, a robotnicy rozpoczęli montaż szalunków nad tą kondygnacją. Szalunki stropu nad 4 piętrem są wykonane w 30 proc. W najbliższym czasie zostaną zabetonowane. Tym samym powstanie podłoga 5 piętra, czyli przedostatniej kondygnacji OVO Wrocław, na której zlokalizowane będą apartamenty mieszkańców budynku potwierdza Paweł Laszecki, inżynier projektu OVO Wrocław.

 

Obecnie trwają też prace instalacyjne na podziemnych kondygnacjach: montaż elektryki i wentylacji, a niedługo rozpocznie się tynkowanie. W przyszłości zlokalizowana będzie tu główna kuchnia hotelu DoubleTree by Hilton, sala balowa i centrum fitness z basenem. Na tym etapie można już zobaczyć zaokrągloną konstrukcję OVO Wrocław, przylegającą do alei Słowackiego, ul. Podwale i Traugutta, a także gmachu Poczty Głównej.

 

OVO Wrocław jest wielofunkcyjnym kompleksem, w którym najdą się apartamenty, penthouse’y (ich cena wynosi od 12 do 20 tys. zł za mkw.), biura, centrum fitness i pięciogwiazdkowy hotel DoubleTree by Hilton, którego usługi będą dostępne dla mieszkańców i właścicieli biur OVO. Dostępne będą usługi prania, prasowania czy sprzątania. Właściciele penthouse’ów mogą się spodziewać jeszcze więcej. Zamówione w hotelowej restauracji danie zostanie im dostarczone prosto do mieszkania specjalnie w tym celu wydzieloną windą mówi Ewa Omasta, manager ds. sprzedaży i marketingu OVO Wrocław. – Luksus spod znaku OVO Wrocław jest poszukiwany. Obecnie właścicieli znalazło już 75 proc. ze 169 apartamentów.

 

Generalnym wykonawcą prac jest firma Eiffage Polska Budownictwo SA, która prowadzi prace nad OVO Wrocław w tak zwanym systemie design&build. To oznacza, że równolegle do robót budowlanych powstaje projekt wykonawczy, który odpowiednio wyprzedza budowę. Budowa postępuje zgodnie z harmonogramem, zakładającym, że OVO Wrocław będzie gotowe w 2016 roku.

Tagi: OVO Wrocław
Napisz pierwszy komentarz
mantra