LC Corp S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoLobos Nieruchomości logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoINTERBIURO logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoTorus logoOlivia Business Centre logoFYI Commercial Consulting logoNowy Styl Group logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoEcho Investment logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAgrobex Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoPartner Capital Group logoHexagon logoHAVRE Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoCOTEX Office Centre logoEcophon Saint-Gobain logoAluprof S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoPRO-INVEST S.A. logoArchicom logoALLCON INVESTMENT logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoOmnitech Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDorbud S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoCity Space logoBusiness House logoUNIMOR Development S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoTétris Poland logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Olimp w Krakowie

Kapelanka 42
Kapelanka 42
W biurowcu Kapelanka 42 rozpoczęła działalność należąca do Grupy Gastromall restauracja Olimp.

W kompleksie biurowym przy ul. Kapelanka 42 w Krakowie zainaugurował działalność nowy lokal gastronomiczny Olimp. To już dziewiętnasta w Polsce restauracja własna należąca do Grupy Gastromall. Olimp jest najbardziej rozpoznawalną marką Grupy.

 

W chwili obecnej sieć Olimp to 33 lokale w systemie samoobsługowym, w stałej cenie za 100 g jedzenia. W pierwszych 3 miesiącach tego roku otwarto już trzy restauracje (Olimp Avia Software Park, Kraków, Olimp Gemini Park, Tarnów, Olimp Tarasy Zamkowe, Lublin). W tym tygodniu Grupa Gastromall podpisała nową umowę najmu. Na powierzchni 93 mkw. Centrum Handlowego Galena w Jaworznie powstanie kolejna restauracja, zaś w najbliższych tygodniach planowane są otwarcia w Toruniu (CH Plaza oraz Galeria Copernicus). Jeszcze w tym roku powstaną  lokale w Warszawie, Łodzi i Ostrołęce.

 

 

Grupa wdraża również projekt Zdrowo z Olimpem, mający na celu dotarcie do Klienta preferującego kuchnię opartą na warzywach, prostych przepisach, kaszach, zupach a także edukację Klientów w zakresie korzyści płynących ze stosowania prawidłowo zbilansowanej diety.

 

Kompleks biurowy Kapelanka 42 został oddany do użytku w drugim i trzecim kwartale br. i oferuje ponad 30 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A, niemal w całości wynajętej, głównie firmom świadczącym usługi dla biznesu, w tym m.in. spółkom SAB Miller, Apriso (część Dassault Systèmes), Sygnity, Tesco, Skanska i restauracji Olimp. Jeden z budynków na początku listopada został sprzedany polskiemu funduszowi REINO Dywidenda FIZ, zarządzanemu przez REINO Partners. Kompleks jest certyfikowany w międzynarodowym systemie LEED na poziomie Gold. Projekt budynku opracowała śląska pracownia medusa group, a jego generalnym wykonawcą była firma Skanska SA.

 

Tagi: Kapelanka 42
Napisz pierwszy komentarz
mantra