Echo Investment logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoOmnitech Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoArchicom logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoKart Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoFYI Commercial Consulting logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoHexagon logoEcophon Saint-Gobain logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCity Space logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoWOMAK HOLDING logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoNowy Styl Group logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoOlivia Business Centre logoTorus logoTriGranit Corporation logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoSawig Invest Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoDorbud S.A. logoINTERBIURO logoBusiness House logoPorto Office B Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoTétris Poland logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

W Krakowie rośnie zielony biurowiec

Green Office Center - wizualizacja
Obiekt charakteryzuje się przeszkloną elewacją w formie aluminiowych, pionowych „żyletek”, nawiązującą do funkcjonalnego modernizmu
Na krakowskim Podgórzu trwa budowa Green Office Center – nowoczesnego biurowca należącego do firmy Havre.

Na placu budowy zlokalizowanym przy ul. Walerego Sławka w Krakowie w szybkim tempie i zgodnie z harmonogramem postępuje realizacja nowoczesnego biurowca klasy A Green Office Center. Gotowa jest już kondygnacja podziemna, ukończono szkielet konstrukcji dwóch kondygnacji naziemnych, a roboty objęły kolejne piętro. Przewidziany termin realizacji inwestycji przypada na koniec IV kwartału 2015 r., zaś powierzchnie gotowe na przyjęcie najemców będą w listopadzie 2015 r.

 

Za architekturę Green Office Center odpowiada Biuro Projektowe INDO. Obiekt charakteryzuje się przeszkloną elewacją w formie aluminiowych, pionowych „żyletek”, nawiązującą do funkcjonalnego modernizmu i doskonale komponującą się z otoczeniem jako jego dominanta. Zastosowane rozwiązania pozwolą zachować dobre nasłonecznienie wnętrz biurowca, a jednocześnie ochronią jego użytkowników przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

 

Green Office Center będzie wyróżniał się nie tylko ciekawą i funkcjonalną architekturą, ale też licznymi, zastosowanymi w nim najnowszymi technologiami, w tym rozwiązaniami zgodnymi z ideą zrównoważonego budownictwa. Inwestor przewidział m.in. systemowe metody ograniczenia zużycia energii, nowoczesną wentylację i klimatyzację, system pozwalający na wydajną wymianę powierza oraz utrzymanie właściwej wilgotności powietrza, oświetlenie LED, szybkobieżne windy, monitoring, system kontroli dostępu, sygnalizację włamania i pożaru, a także miejsca ładowania samochodów elektrycznych i stanowiska dla rowerów wraz z prysznicami i szatniami dla ich właścicieli. W obiekcie pojawią się ponadto przestronny hol, kantyna, liczne miejsca parkingowe, zaś na szczycie budynku przewidziano taras widokowy dostępny dla wszystkich najemców.

 

Firmy, które zdecydują się na najem powierzchni oferowanej przez G. O. Center będą miały dużą swobodę w zakresie kształtowania i aranżowania zajmowanych powierzchni – zarówno dużych open space'ów, jak i kameralnych biur. W ośmiokondygnacyjnym budynku znajdzie się 6657 mkw. powierzchni całkowitej, w tym 4670 mkw. przestrzeni biurowej.

 

Tagi: Havre
Napisz pierwszy komentarz
mantra