WOMAK HOLDING logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoTétris Poland logoGhelamco Poland logoINTERBIURO logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoLC Corp S.A. logoAluprof S.A. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoLobos Nieruchomości logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoHexagon logoFYI Commercial Consulting logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoEcho Investment logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoSchüco International Polska logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoTriGranit Corporation logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoArchicom logoNowy Styl Group logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoUNIMOR Development S.A. logoALLCON INVESTMENT logoPRO-INVEST S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBusiness House logoTorus logoCOTEX Office Centre logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOlivia Business Centre logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Spółka należąca do JLL kupiła Neo-Świat

Realizacja Neo-Świat w biurowcu Stratos Office Center
Realizacja Neo-Świat w biurowcu Stratos Office Center
Neo-Świat, firma zajmująca się projektowaniem, aranżacją i wykończeniem wnętrz została zakupiona przez Tétris – spółkę z grupy JLL.

Firma Tétris specjalizuje się w projektowaniu, aranżacji i wykonawstwie wnętrz, swoim zasięgiem obejmując 16 państw z regionu EMEA. Zawarta transakcja – przejęcie spółki Neo-Świat pozwoli jej rozpocząć działalność w Polsce i wzmocnić swoją pozycję na rynku międzynarodowym.

 

Neo-Świat od 15 lat obsługuje inwestycje biurowe, handlowe, magazynowe, hotelowe i mieszkaniowe. Dzięki podpisanej transakcji otrzymała szeroki dostęp do baz klientów platformy Tétris, dzięki czemu będzie mógł realizować więcej projektów budowlanych. Zawarta umowa zgodna jest z przyjętą przez firmę strategią rozwoju i wiąże się z rosnącym zapotrzebowaniem klientów na usługi projektowania i kompleksowego wykonywania wnętrz.

 

W okresie przejściowym firma będzie działać pod nazwą Tétris by Neo-Świat, by w przyszłości zmienić ją na Tétris. Spółka będzie świadczyć usługi budowlane z obszaru planowania i aranżowania różnorodnych wnętrz Jesteśmy przekonani, że ta transakcja przyniesie korzyści obydwu stronom – połączenie naszej wiedzy i doświadczenia na polskim rynku wraz z międzynarodową ekspertyzą Tétris, pozwoli na wzmocnienie kompetencji technicznych i rozwinięcie działalności w Polsce. Nasi klienci będą mieli dostęp do najnowocześniejszych narzędzi, rozwiązań, wiedzy oraz doświadczenia projektowego Tétris z całego świata. Dzięki połączeniu z Tétris będziemy mogli zaproponować naszym klientom w pełni kompleksową obsługę najwyższej jakości – komentuje Paweł Brodzik, Dyrektor Zarządzający, Tétris by Neo-Świat.

 

Tétris i Neo-Świat dzielą ten sam system wartości oraz model prowadzenia biznesu. Neo-Świat zatrudnia wysoko wyspecjalizowanych architektów, inżynierów, managerów projektów oraz kosztorysantów. Dzięki połączeniu Tétris z Neo-Świat, będziemy od teraz mogli zaoferować najemcom kompleksową obsługę na każdym etapie inwestycji – począwszy od analizy zapotrzebowania, poprzez opracowanie strategii środowiska pracy, doradztwo dotyczące lokalizacji, architektury, zarządzanie projektem, aż po usługi wykończenia wnętrz pod klucz. Tétris by Neo-Świat będzie także realizował prace modernizacyjne i budowlane, oraz oczywiście fit-outowe, na rzecz właścicieli obiektów – funduszy inwestycyjnych oraz deweloperów. Widzimy rosnące zapotrzebowanie na kompleksowe, zaawansowane usługi z obszaru planowania oraz aranżacji powierzchni i odpowiadamy na nie pełną, jedyną w swoim rodzaju ofertą na polskim rynku – mówi Tomasz Trzósło, Dyrektor Zarządzający JLL w Polsce.

 

Zespół składający się z 68 specjalistów będzie miał siedzibę w dotychczasowej lokalizacji przy ul. Puławskiej 597 w Warszawie. Na czele Tétris by Neo-Świat stać będą Paweł Brodzik i Rajmund Węgrzynek, założyciele Neo-Świat.

 

Tagi: Tetris
Napisz pierwszy komentarz
mantra