Hexagon logoDEVCO Sp. z.o.o. logoOlivia Business Centre logoKwiaty dla biura logoTorus logoKart Sp. z o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoDorbud S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoSawig Invest Group logoGhelamco Poland logoEcho Investment logoArchicom logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoAluprof S.A. logoBREMA Sp. z.o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFYI Commercial Consulting logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoCity Space logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoALLCON INVESTMENT logoTriGranit Corporation logoPartner Capital Group logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBusiness House logoINTERBIURO logoTétris Poland logoLobos Nieruchomości logoUNIMOR Development S.A. logoWOMAK HOLDING logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoEcophon Saint-Gobain logoPRO-INVEST S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Półwiejska 2 wystartowała

Półwiejska 2 w Poznaniu
Półwiejska 2 oferuje 2796 mkw. powierzchni biurowych w wysokim standardzie
W miniony piątek 22 maja inwestor GN Group dokonał otwarcia budynku Półwiejska 2. Obiekt handlowo-biurowy czeka na klientów i najemców.

Półwiejska 2 oferuje 2796 mkw. powierzchni biurowych w wysokim standardzie. Oferta wynajmu skierowana jest przede wszystkim do firm, które chcą połączyć nowoczesny design, prestiżową lokalizację i niezwykły widok za oknem. Nie bez znaczenia pozostaje bliskość urzędów i instytucji. Najemcy obiektu będą mogli korzystać z 600 mkw. tarasów i dachów z widokiem na panoramę Poznania. Na nich będą mogły odbywać się eventy czy oryginalne spotkania biznesowe.

 

Inwestycja dewelopera GN Group łączy funkcje biurową i handlową. Lokale handlowo-usługowe zlokalizowane są na kondygnacjach -1, 0 i +1. Do każdego sklepu prowadzi wejście bezpośrednio z ulicy. Część lokali posiada wewnętrzną komunikację pionową. Na 2. i 3. piętrze znajduje się parking z wjazdem od ul. Krysiewicza. Powierzchnia biurowa klasy A usytuowana jest na kondygnacjach od 3. do 5., również z wejściami od ulicy Krysiewicza.

 

W całym budynku zastosowano liczne rozwiązania proekologiczne. Specjalna instalacja umożliwia gromadzenie wody deszczowej, która później wykorzystywana jest w systemach sanitarnych i do podlewania zieleni. Inteligentne sterowanie budynkiem umożliwia z kolei monitorowanie zużytej energii i jej oszczędzanie. W budynku znajdują się także stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych, a dla osób dojeżdżających do biur na rowerze – przygotowano parking i prysznice. Te wszystkie cechy sprawiają, że nowy budynek kwalifikuje się do otrzymania zielonego certyfikatu.

 

Obiekt Półwiejska 2 zlokalizowany jest w Poznaniu u zbiegu ulic Półwiejskiej i Krysiewicza, przy miejskim węźle komunikacyjnym placu Wiosny Ludów, w bezpośrednim sąsiedztwie przystanków tramwajowych i autobusowych.

 

Napisz pierwszy komentarz
mantra