ReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoAluprof S.A. logoTriGranit Corporation logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoUNIMOR Development S.A. logoALLCON INVESTMENT logoINTERBIURO logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoEcho Investment logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoTétris Poland logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoPorto Office B Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoKart Sp. z o.o. logoHexagon logoLC Corp S.A. logoNowy Styl Group logoKwiaty dla biura logoArchicom logoFYI Commercial Consulting logoWOMAK HOLDING logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoSchüco International Polska logoCity Space logoAgrobex Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoBusiness House logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoHAVRE Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoCOTEX Office Centre logoPRO-INVEST S.A. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoTorus logoEcophon Saint-Gobain logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Biura w Wizji Mokotów

Wizja Mokotów
Wizja Mokotów
Na warszawskim Mokotowie powstaje inwestycja mieszkalno-biurowo-usługowa Wizja Mokotów. Parter obiektu przeznaczono na lokale usługowe, zaś północno-zachodnią część obiektu – na biura. Budowa stanu surowego zmierza ku końcowi.

W kompleksie realizowanym przez firmę Wawel Service znajdzie się 1330 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej, rozmieszczonej na 6 kondygnacjach naziemnych – po ok. 200 mkw. na każdym z pięter. Powierzchnia biurowa inwestycji przeznaczona jest na sprzedaż – klient może zakupić całość lub minimum jedną kondygnację.

 

Wizja Mokotów powstaje na planie litery „U” i charakteryzuje się połączeniem prostych form geometrycznych z nowoczesną architekturą. Obiekt składa się z segmentów 5- i 7-kondygnacyjnych. Deweloper zdecydował się zastosować w nim wysokość pomieszczeń wynoszącą 2,65m oraz stolarkę okienną o podwyższonej izolacyjności akustycznej. Powierzchnie biurowe inwestor zamierza oddać najemcom w stanie deweloperskim z wykończeniem klatek schodowych. W bloku znajdzie się podziemny garaż, w tym 10–15 miejsc parkingowych dostępnych dla pracowników biur.

 

Wizja Mokotów zlokalizowana jest przy ul. Garażowej 5, w pobliżu centrum biznesowego Mokotowa, niespełna 6 km od Dworca Centralnego i ok. 1 km od Centrum Handlowego Galeria Mokotów. Zgodnie z założonym harmonogramem stan surowy budynku zostanie ukończony w czerwcu 2015 r., natomiast oddanie obiektu do użytkowania zaplanowano na pierwszą połowę 2016 r.

 

Grupa Wawel Service prowadzi działalność na krakowskim i warszawskim rynku nieruchomości od ponad 20 lat. Firma specjalizuje się w budowie inwestycji mieszkaniowych, choć w jej ofercie znajdują się również obiekty komercyjne.

 

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra