TriGranit Corporation logoPorto Office B Sp. z o.o. logoArchicom logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoINTERBIURO logoUNIMOR Development S.A. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoTétris Poland logoBusiness House logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoTorus logoAgrobex Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoCity Space logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoCOTEX Office Centre logoKart Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoHexagon logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoEcho Investment logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoPartner Capital Group logoOmnitech Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoLC Corp S.A. logoEcophon Saint-Gobain logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoBREMA Sp. z.o.o. logoKwiaty dla biura logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoSchüco International Polska logoSawig Invest Group logoWOMAK HOLDING logoPRO-INVEST S.A. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

EKO Kolejna inwestycja na krakowskim Podgórzu

Equal Business Park, wiz. equalbusinesspark.pl
Equal Business Park, wiz. equalbusinesspark.pl
W Krakowie przy ul. Wielickiej spółka Midvest realizuje Equal Business Park – kompleks dwóch nowoczesnych obiektów biurowo-usługowych.

Powstający od marca 2015 r. przy ul. Wielickiej Equal Business Park będzie kompleksem dwóch biurowców klasy A, z których pierwszy zostanie oddany do użytkowania w I kwartale 2016 r. i zaoferuje 7080 mkw. powierzchni najmu, z kolei w drugim planowanym obiekcie B znajdzie się 15 591 mkw. powierzchni biurowo-usługowej przeznaczonej na wynajem.

 

W Equal Business Park deweloper przewidział m.in. 24-godzinną ochronę budynku wraz z elegancką recepcją, system BMS, monitoring z kontrolą dostępu do budynku, a także 12 szybkich wind. Pracownicy obiektu A będą mogli korzystać z lunch baru, z kolei w obiekcie B zaplanowano kantynę. Na wszystkich będzie czekało 540 miejsc parkingowych znajdujących się w garażach podziemnych i na parkingu zewnętrznym.

 

Inwestor nie zapomniał o ekologicznych aspektach inwestycji, w której dostępne będą udogodnienia dla rowerzystów, w tym stacja z miejscami postojowymi dla jednośladowców oraz szatnie z prysznicami. O zminimalizowanym wpływie obiektów na środowisko świadczy fakt, iż jest on realizowany zgodnie z certyfikatem BREEAM.

 

Za komercjalizację obiektu odpowiada międzynarodowa firma doradcza Knight Frank. Projekt architektoniczny inwestycji przygotował architekt Mariusz Chrobak z pracowni Archi Pro, generalnym wykonawcą została firma Stalbud Konstrukcje, a właścicielem kompleksu – spółka Midvest, powołana przez głównego akcjonariusza Grupy Murapol, jej założyciela i wieloletniego Prezesa Zarządu, a obecnie Przewodniczącego Rady Nadzorczej. W informacjach na stronie internetowej czytamy, że w 2016 roku spółka Midvest oraz Grupa Murapol planują konsolidację.

 

Tagi: Murapol
Napisz pierwszy komentarz
mantra