Business House logoOmnitech Sp. z o.o. logoTorus logoEcho Investment logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoLC Corp S.A. logoPartner Capital Group logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoLobos Nieruchomości logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoSawig Invest Group logoALLCON INVESTMENT logoOlivia Business Centre logoTriGranit Corporation logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoCity Space logoWOMAK HOLDING logoPorto Office B Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTERBIURO logoCOTEX Office Centre logoBREMA Sp. z.o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoKart Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoArchicom logoDEVCO Sp. z.o.o. logoHexagon logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPRO-INVEST S.A. logoTétris Poland logoAluprof S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoHAVRE Sp. z o.o. logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

EKO Polnord sprzedaje biurowce

Wilanów Office Park
Wilanów Office Park
Firma Polnord zamierza sprzedać dwa obiekty należące do Wilanów Office Park.

Spółka Polnord poinformowała, że prowadzi rozmowy z inwestorami, dotyczące zamiaru sprzedaży dwóch projektów biurowych, znajdujących się na warszawskim Wilanowie przy al. Rzeczpospolitej 3. Nieruchomości należą do kompleksu Wilanów Office Park, który oferuje ponad 40 000 mkw.

 

Wszystkie budynki w Wilanów Office Park zostały wyróżnione ekologicznymi certyfikatami BREEAM. Zostały wybudowane z proekologicznych materiałów oraz wyposażone w inteligentne systemy oszczędzające wodę i energię. Zaletą obiektów jest ich położenie, tym bardziej, że w sąsiedztwie do 2019 r. powstanie południowa obwodnica Warszawy. Dzięki niej czas dojazdu do Wilanowa z centrum czy innych dzielnic znacznie się skróci.

 

Firma Polnord SA to jedno z największych przedsiębiorstw na rynku budowlanym i deweloperskim w Polsce. Firma notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W posiadaniu spółki znajduje się największy wśród polskich deweloperów bank ziemi, pozwalający na wybudowanie blisko 1 mln mkw. powierzchni mieszkalnej i użytkowej. Polnord realizuje inwestycje mieszkaniowe w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Sopocie, Olsztynie i Szczecinie. Firma działa także na rynku nieruchomości komercyjnych poprzez projekt Wilanów Office Park w Warszawie.

 

Napisz pierwszy komentarz
mantra