Kinnarps Polska Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoLobos Nieruchomości logoKwiaty dla biura logoAgrobex Sp. z o.o. logoEcho Investment logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoArchicom logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoFYI Commercial Consulting logoCOTEX Office Centre logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoDorbud S.A. logoHexagon logoTétris Poland logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoCity Space logoALLCON INVESTMENT logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoNowy Styl Group logoAluprof S.A. logoKart Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoHAVRE Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoOmnitech Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoWOMAK HOLDING logoPorto Office B Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPartner Capital Group logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoBusiness House logoOlivia Business Centre logoINTERBIURO logoTorus logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

EKO II etap Parku Rozwoju oficjalnie otwarty

Park Rozwoju
Park Rozwoju II - uroczystość otwarcia obiektu
W czwartek 25 czerwca odbyła się uroczystość otwarcia II etapu inwestycji biurowej realizowanej przez Echo Investment w Warszawie przy ul. Konstruktorskiej.

Podczas uroczystości, jaka odbyła się na 6 piętrze drugiego budynku Parku Rozju, Rafał Mazurczak, dyrektor Działu Projektów Biurowych w Echo Investment SA dokonał otwarcia inwestycji. Po części oficjalnej goście wydarzenia spotkali się na barbecue.

 

Park Rozwoju to kompleks biurowy zlokalizowany w jednej z najbardziej rozwiniętych dzielnic Warszawy - Południowym Mokotowie. Inwestycja składa się z dwóch siedmiokondygnacyjnych budynków oraz dwukondygnacyjnego parkingu podziemnego. Na terenie kompleksu znajdują się strefy wypoczynku i rekreacji - dziedziniec z wodną kaskadą. kantyna, wewnętrzne place z wygodnymi ławkami, zielone tarasy na dachach oraz siłownia na świeżym powietrzu.

 

Budowa Parku Rozwoju rozpoczęła się jesienią 2012 roku. Pierwszy obiekt, w którym powierzchnie wynajmują firmy, takie jak: Schneider Electric (3200 mkw.) i Ericsson (3600 mkw.), został oddany do użytkowania wiosną 2014 roku. W wypadku II etapu pozwolenie na użytkowanie zostało wydane na początku maja br. Swoje siedziby ulokowały w nim spółki Schneider Electric (3800 mkw.) i Intergraph (1200 mkw.).

 

Łączna powierzchnia biurowa kompleksu wynosi 32 000 mkw. Uzupełniają ją dwupoziomowy parking podziemny i parking naziemnym, na których znajduje się 740 miejsc postojowych. Na terenie kompleksu mieszczą się ponadto strefy wypoczynku i rekreacji, dziedziniec z kantyną, wewnętrzne place z ławkami, zielone tarasy na dachach i siłownia na świeżym powietrzu. Dla rowerzystów przygotowano garaż ze stojakami oraz szatnie z prysznicami. Oba budynki Parku Rozwoju połączone są łącznikiem, w którym znajduje się restauracja.

 

Inwestycja realizowana przez Echo Investment zlokalizowana jest w południowej części Mokotowa, zapewniając szybki dojazd zarówno do lotniska Chopina, jak i do centrum miasta. Obiekt otacza dobrze rozwinięta sieć komunikacji miejskiej – w pobliżu znajdują się dwie pętle tramwajowe i zajezdnia autobusowa, a ponadto w bezpośrednim sąsiedztwie budynku deweloper zrealizował przystanek autobusowy. Wygodny dojazd samochodem zapewnia południowa obwodnica Warszawy i węzeł Marynarska.

 

W roku 2014 II etap Parku Rozwoju otrzymał certyfikat BREEAM Interim na poziomie Excellent z wynikiem 72,9 proc., natomiast I etap inwestycji może pochwalić się wyróżnieniem BREEAM Interim z oceną Very Good. Projekt architektoniczny Parku Rozwoju powstał w pracowni JEMS Architekci.

Napisz pierwszy komentarz
Ecophon
mantra