Sawig Invest Group logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoKwiaty dla biura logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoNowy Styl Group logoLC Corp S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoAluprof S.A. logoINTERBIURO logoCity Space logoTorus logoWOMAK HOLDING logoFYI Commercial Consulting logoOlivia Business Centre logoOmnitech Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoPRO-INVEST S.A. logoEcophon Saint-Gobain logoTétris Poland logoALLCON INVESTMENT logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoEcho Investment logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoLobos Nieruchomości logoHexagon logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoArchicom logoAgrobex Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoDorbud S.A. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoUNIMOR Development S.A. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoSchüco International Polska logoCOTEX Office Centre logoBusiness House logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Biuro First Property Poland w Błękitnym Wieżowcu

Recepcja w Błękitnym Wieżowcu
Biuro First Property Poland
Firma First Property Poland otworzyła biuro w należącym do niej Błękitnym Wieżowcu. Lokal będzie pełnił dwie funkcje jednocześnie – siedziby i biura pokazowego.

25 czerwca odbyło się otwarcie pokazowego biura spółki First Property Poland. Znajduje się ono na 11. piętrze warszawskiego Błękitnego Wieżowca i zajmuje 500 mkw. powierzchni, która prezentuje potencjał całego budynku. Pokazowe biuro podzielone jest na gabinety oraz przestrzeń open space, posiada przestrzeń socjalną z dużą jadalnią, a także salę fitness z widokiem na centrum miasta.

 

Błękitny Wieżowiec jest obecnie w trakcie modernizacji. Pół roku temu do użytkowania zostało oddane nowe lobby z dwiema recepcjami oraz nowoczesnym holem windowym, a na parterze budynku pojawili się nowi najemcy handlowo-usługowi, w tym drogeria Rossmann, restauracja Sphinx i kawiarnia Costa Coffee. Inwestor planuje w biurowcu kolejne zmiany.

 

Błękitny Wieżowiec zlokalizowany jest w centralnym punkcie Warszawy przy skrzyżowaniu ulicy Marszałkowej i Alei Solidarności, nieopodal stacji metra Ratusz Arsenał oraz w pobliżu przystanków przesiadkowych autobusowych i tramwajowych. Z pięter Błękitnego Wieżowca roztacza się widok na panoramę Warszawy, a w jego bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne urzędy, restauracje, sklepy i punkty usługowe.

 

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra