Grupa kapitałowa DL Invest Group logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoOmnitech Sp. z o.o. logoTorus logoWOMAK HOLDING logoFYI Commercial Consulting logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoSawig Invest Group logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoHexagon logoSchüco International Polska logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoDorbud S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoOlivia Business Centre logoCOTEX Office Centre logoTriGranit Corporation logoLC Corp S.A. logoNowy Styl Group logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoEcho Investment logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArchicom logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoKart Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoBusiness House logoTétris Poland logoHAVRE Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoKwiaty dla biura logoGhelamco Poland logoEcophon Saint-Gobain logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoUNIMOR Development S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoLobos Nieruchomości logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Siedziba firmy Comarch w Tarnowie oficjalnie otwarta

Oficjalne otwarcie oddziału firmy Comarch w Tarnowie (źródło:http://www.comarch.pl/o-firmie/centrum-prasowe/aktualnosci/korporacja/comarch-inwestuje-w-tarnowie/)
Oficjalne otwarcie oddziału firmy Comarch w Tarnowie (źródło:http://www.comarch.pl/o-firmie/centrum-prasowe/aktualnosci/korporacja/comarch-inwestuje-w-tarnowie/)
Nowy oddział producenta systemów informatycznych zlokalizowany przy ul. Krakowskiej 131 został otworzony w dniu 7 września br. Jest to już 14 siedziba firmy w Polsce.

W tarnowskim oddziale firmy będą opracowywane innowacyjne rozwiązania w zakresie IT w obszarze e-Zdrowia oraz tzw. Inteligentnych Miast (Smart City). Od kwietnia prowadziliśmy intensywne procesy rekrutacyjne we współpracy z tarnowskim magistratem. W I etapie planujemy zatrudnić do 50 osób, a dalszy rozwój zależy od rynków, dla których w Tarnowie będzie tworzone oprogramowanie – zaznacza Barbara Waszkiewicz, dyrektor Centrum Sprzedaży Comarch SA. We współpracy z miastem Tarnów, Comarch zamierza także realizować prace rozwojowe oraz testować rozwiązania IT w ramach projektu „Miasto Zdrowia”. Tarnów to miasto, które już teraz wdraża u siebie innowacyjne rozwiązania z tego obszaru - oceniła Barbara Waszkiewicz.

 

Comarch to jedna z największych firm z dziedziny informatyki na rynku europejskim i ceniona w świecie. Cieszy fakt, że inwestuje w rozwój naszego miasta i regionu – powiedział Prezydent miasta Roman Ciepiela.

 

Comarch specjalizuje się w produkcji oraz dostarczaniu systemów informatycznych, które dedykowane są takim branżom jak: telekomunikacja, finanse, bankowość i ubezpieczenia, handel i usługi, infrastruktura IT, administracja publiczna, przemysł, służba zdrowia, a także sektorowi małych i średnich przedsiębiorstw.

 

Tagi: Comarch
Napisz pierwszy komentarz
Ecophon
mantra