BREMA Sp. z.o.o. logoKart Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoUNIMOR Development S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoWOMAK HOLDING logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTétris Poland logoHexagon logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoSchüco International Polska logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTorus logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoEcho Investment logoCOTEX Office Centre logoEcophon Saint-Gobain logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoHAVRE Sp. z o.o. logoBusiness House logoFYI Commercial Consulting logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoArchicom logoGhelamco Poland logoNowy Styl Group logoSawig Invest Group logoLobos Nieruchomości logoLC Corp S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoDorbud S.A. logoOmnitech Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCity Space logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Nowe biuro coworkingowe na warszawskim rynku

Biuro coworkingowe Flexi Biuro, otworzone przez dewelopera Barc Warszawa, zlokalizowane jest w centrum Warszawy oraz zaoferuje m.in. biurka oraz sale konferencyjne w rozliczeniu na godziny.

W ofercie Flexi Biuro znajdują się gabinety, sale konferencyjne, biurka w przestrzeni coworkingowej, a także magazyny, które dedykowane są freelancerom, właścicielom micro i małych przedsiębiorstw oraz klientom instytucjonalnym. Jesteśmy przekonani, że przedsiębiorcy, czy osoby wykonujące wolne zawody docenią atuty Flexi Biura zarówno związane z lokalizacją w centrum Warszawy, jak i faktem, że jesteśmy właścicielem budynku przy Nowogrodzkiej 62C. Pozwala to w pełni wykorzystać zalety biura na godziny, którą jest między innymi gwarancja stałego adresu; zarówno korespondencyjnego, jak i rejestracyjnego firmy – powiedziała Aldona Krasnodębska, Prezes Zarządu Barc Warszawa S.A, właściciel Flexi Biura.

 

Idea wynajmu biurka jest dosyć młoda. Jak podaje magazyn „Deskmag”, obecnie z coworkingu w skali globalnej korzysta ok. 300 tys. osób. Na rodzimym rynku pierwsze biura coworkingowe pojawiły się w 2009 r. W chwili obecnej funkcjonuje niemal 100 tego typu miejsc, z czego połowa przypada na Warszawę.

 

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra