Agrobex Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoEcho Investment logoHexagon logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoSawig Invest Group logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoLC Corp S.A. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoPRO-INVEST S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoALLCON INVESTMENT logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoOlivia Business Centre logoWOMAK HOLDING logoDorbud S.A. logoTorus logoCity Space logoPartner Capital Group logoKart Sp. z o.o. logoTétris Poland logoOmnitech Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoTriGranit Corporation logoNowy Styl Group logoBusiness House logoArchicom logoINTERBIURO logoUNIMOR Development S.A. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoEcophon Saint-Gobain logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoHAVRE Sp. z o.o. logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Walter Herz skomercjalizuje Kopernika 21

Obiekt Kopernika 21 w Warszawie
Obiekt Kopernika 21 w Warszawie
Firma doradcza Walter Herz będzie odpowiedzialna za komercjalizację budynku biurowego Kopernika 21.

Obiekt biurowy Kopernika 21 o łącznej powierzchni użytkowej 610 mkw. jest realizowany w centrum Warszawy, u zbiegu ulic Ordynackiej i Kopernika. Projekt budynku został stworzony przez pracownię architektoniczną Grupa 5 Architekci. Zamierzeniem inwestora było odtworzenie układu urbanistycznego miejsca z 1939 r., w którym powstaje Kopernika 21.    

 

Bryłę obiektu ukształtowano w podziale na szerszy dwukondygnacyjny cokół, na którym zlokalizowana została czterokondygnacyjna część w formie wieży z wycofaną przeszkloną, ostatnią kondygnacją. Od ulicy Ordynackiej znajduje się wejście do części usługowej położonej na parterze, pierwszym piętrze i w części kondygnacji podziemnej. Od strony zachodniej usytuowano natomiast wejście do holu głównego części biurowej. Powierzchnia może stanowić zarówno biuro jednoprzestrzenne, zajmujące na przykład całą kondygnację, jak również zostać dostosowana pod względem metrażu i podziału według wytycznych najemcy. Kopernika 21 to świetna propozycja dla firm poszukujących w Warszawie niewielkich powierzchni w prestiżowym miejscu - komentuje Dominika Sudoł z firmy doradczej Walter Herz, która została wyłącznym agentem, odpowiedzialnym za komercjalizację inwestycji.

 

Inwestorem projektu jest spółka celowa Kopernika 21 Sp. z o.o. Zakończenie prac związane z budową obiektu planowane jest na koniec 2015 roku.

 

Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
Sław :
Eksperci z tej firmy z sukcesem wynajęli też wszystkie biura na Stadionie Narodowym. Ten budynek też pewnie za chwilę skomercjalizują. Łady projekt swoją drogą...
22 września 2015 16:35
mantra