ALLCON INVESTMENT logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAgrobex Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoEcophon Saint-Gobain logoBREMA Sp. z.o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoEcho Investment logoINTERBIURO logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoTorus logoAluprof S.A. logoPartner Capital Group logoBusiness House logoTriGranit Corporation logoDorbud S.A. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoHexagon logoTétris Poland logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoSchüco International Polska logoFYI Commercial Consulting logoLC Corp S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoKart Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoArchicom logoLobos Nieruchomości logoOlivia Business Centre logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoOmnitech Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoWOMAK HOLDING logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoCity Space logoCOTEX Office Centre logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoNowy Styl Group logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Xcity rozpoczyna 15 projektów, na liście są też budynki biurowe

Aleje Jerozolimskie 140
Centralna Park
Na liście 15 projektów deweloperskich zapowiedzianych przez spółkę Xcity znajdują się 3 projekty biurowe w stolicy.

Spółka Xcity Investment, która w Grupie PKP odpowiada za współpracę z deweloperami, poinformowała, że w najbliższym czasie ogłosi postępowania dla 15 projektów w całej Polsce. Ich łączna wartość jest szacowna na 8,84 euro. W grupie planowanych inwestycji znalazły się 3 projekty, w których dominować będzie funkcja biurowa.

Aleje Jerozolimskie 140, Warszawa Włochy, Centralna Park – to projekty, które zostaną zrealizowane w stolicy. Pierwszy z nich zakłada budowę nowoczesnego biurowca, który na stołeczny rynek dostarczy 60 mkw. powierzchni komercyjnej. Obiekt zostanie oddany do użytku w 2021 r. Centralna Park ma stanowić funkcjonalne połączenie z Dworcem Centralnym – poza powierzchnią biurową znajdzie się tu także hotel. Zakończenie inwestycji przewidziano na 2023 r. Warszawa Włochy to projekt, w ramach którego planowana jest realizacja budynku handlowo-usługowo-biurowego połączonego funkcjonalnie z nowym dworcem kolejowym. Jego finalizację zaplanowano na 2020 r.

Do 2018 r. Xcity Investment planuje realizować ponad 40 projektów deweloperskich. Już teraz przygotowaliśmy 15 kolejnych przedsięwzięć, dla których rozpoczynamy poszukiwania partnerów – mówi Maciej K. Król, prezes Xcity Investment. Większość naszych inwestycji prowadzimy w dużych miastach, ale nie zapominamy także o mniejszych ośrodkach miejskich. Spośród piętnastu nowych projektów, o których dziś mówimy, dziesięć będzie realizowanych w mniejszych miastach. Obecnie analizowanych jest również ponad 100 kolejnych potencjalnych lokalizacji pod kątem realizacji projektów deweloperskich – dodaje. 

Tagi: PKP S.A.
Napisz pierwszy komentarz
mantra