Dorbud S.A. logoCity Space logoOmnitech Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAluprof S.A. logoWOMAK HOLDING logoLobos Nieruchomości logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoPartner Capital Group logoEcho Investment logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoArchicom logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoEcophon Saint-Gobain logoFYI Commercial Consulting logoINTERBIURO logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoNowy Styl Group logoCOTEX Office Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoTorus logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoBREMA Sp. z.o.o. logoTriGranit Corporation logoKart Sp. z o.o. logoHexagon logoAgrobex Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoTétris Poland logoSawig Invest Group logoSchüco International Polska logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoBusiness House logoKwiaty dla biura logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Warszawski biurowiec przeistoczy się w prywatny szpital

Garden Plaza
Garden Plaza
Obiekt biurowy Garden Plaza znajdujący się w Warszawie zostanie przebudowany. Po zakończeniu prac biurowiec będzie pełnił funkcje prywatnego szpitala należącego do Grupy Lux Med.

Obiekt biurowy Garden Plaza znajdujący się w Warszawie zostanie przebudowany. Po zakończeniu prac, biurowiec będzie pełnił funkcję prywatnego szpitala należącego do Grupy Lux Med. Budynek o powierzchni użytkowej niemal 9000 mkw. składa się z 4 kondygnacji naziemnych, a także garażu podziemnego. Zlokalizowany jest w pobliżu skrzyżowania ulic Elbląskiej i Szamockiej. Według pierwotnej koncepcji, w budynku miały znaleźć się lokale biurowe oraz handlowo-usługowe. Jednak zrezygnowano z tego pomysłu i rozpoczęto poszukiwania nabywcy dla obiektu. Pod koniec października br. kupiła go Grupa Lux Med, która poszukiwała siedziby dla swojego nowego szpitala. Za przebudowę budynku i dostosowanie do nowej funkcji odpowiedzialna będzie firma FB Antczak, która została wybrana na generalnego wykonawcę inwestycji ze względu na doświadczenie w zakresie realizacji obiektów użyteczności publicznej. Ukończenie projektu o wartości niemal 30 mln zł zaplanowano na 2017 r.

 

Grupa Lux Med jest liderem prywatnych usług medycznych w Polsce. Z jej świadczeń korzysta przeszło 1,6 mln pacjentów mających do dyspozycji ponad 1700 placówek – 180 należących do Grupy oraz ok. 1600 współpracujących – które znajdują się na terenie całego kraju. 

 

Tagi: Garden Plaza
Napisz pierwszy komentarz
Ecophon
mantra