BREMA Sp. z.o.o. logoTriGranit Corporation logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoPorto Office B Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGhelamco Poland logoPRO-INVEST S.A. logoTorus logoKwiaty dla biura logoLC Corp S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoHexagon logoNowy Styl Group logoALLCON INVESTMENT logoSawig Invest Group logoOlivia Business Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoBusiness House logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoEcophon Saint-Gobain logoFYI Commercial Consulting logoWOMAK HOLDING logoTétris Poland logoCity Space logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArchicom logoAluprof S.A. logoSchüco International Polska logoHAVRE Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoOmnitech Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoLobos Nieruchomości logoEcho Investment logoPartner Capital Group logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoINTERBIURO logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Kolejny budynek Warsaw Spire z pozwoleniem na użytkowanie

Warsaw Spire
Warsaw Spire
Budynek C, który powstał w ramach warszawskiego kompleksu, uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Obiekt ten jest już drugą częścią Warsaw Spire oddaną do użytku.

Budynek C, który powstał w ramach warszawskiego kompleksu, uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Obiekt ten jest już drugą częścią Warsaw Spire oddaną do użytku – od września ubiegłego roku działa bliźniaczy biurowiec B. Realizację całej inwestycji, czyli zakończenie budowy 220-metrowego wieżowca A i otwarcie kompleksu zaplanowano na połowę maja przyszłego roku. Obecnie w obiekcie wieżowym montowane są ostatnie szklane panele, a także prowadzone są prace instalacyjne i wykończeniowe.  

W oddanym budynku C trwają jeszcze roboty związane z wykończeniem powierzchni biurowych. Pierwsi najemcy obiektu przeprowadzą się do nowych siedzib w tym roku. Wśród nich jest Centrum Unijnych Projektów Transportowych, które obecnie przenosi się do kompleksu. Łącznie zajmie 6200 mkw. przestrzeni na 4 piętrach budynku C. Z kolei w grudniu do swojego biura o metrażu niemal 6300 mkw. wprowadzi się Benefit Systems SA. Kolejny z najemców, czyli Adecco planuje przeprowadzkę do Warsaw Spire w pierwszej połowie przyszłego roku. Firma zajmie łącznie ok. 1 600 mkw. na 8. piętrze budynku C.    

Obecnie poziom komercjalizacji biurowca wynosi 70 proc. Oprócz firm, które wynajęły powierzchnie w budynku C, do najemców Warsaw Spire należą: Frontex, Samsung, JLL, BNP Paribas Securities Services, Bilfinger HSG Facility Management, Daftcode oraz Ghelamco Poland.    

Warsaw Spire jest największym pod względem powierzchni kompleksem biurowym w Polsce. Składa się z 220-metrowego budynku wieżowego A oraz dwóch obiektów sąsiadujących – B i C. Łącznie dostarczą na rynek ponad 100 000 mkw. powierzchni biurowej.

 

Napisz pierwszy komentarz
mantra