Flowcrete Polska Sp. z o.o. logoHexagon logoHAVRE Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoNowy Styl Group logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoPartner Capital Group logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTorus logoSchüco International Polska logoOmnitech Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoBusiness House logoLC Corp S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoUNIMOR Development S.A. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoBREMA Sp. z.o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoArchicom logoAluprof S.A. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoLobos Nieruchomości logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoTriGranit Corporation logoGhelamco Poland logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCity Space logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoTétris Poland logoEcho Investment logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoDorbud S.A. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoFYI Commercial Consulting logoKart Sp. z o.o. logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Prace w OVO Wrocław zgodnie z harmonogramem

OVO Wrocław
OVO Wrocław
Budowa wielofunkcyjnej inwestycji postępuje według zakładanego harmonogramu. Obecnie na terenie realizowanego projektu pracuje ok. 450 osób.

Budowa wielofunkcyjnej inwestycji postępuje według zakładanego harmonogramu. Obecnie na terenie realizowanego projektu pracuje ok. 450 osób. Na kondygnacji -2 trwają prace związane z wykańczaniem wnętrz. W sali balowej zainstalowano niemal wszystkie oprawy oświetleniowe tzw. wulkany, czyli lampy o zaokrąglonym kształcie nawiązującym do wulkanistej góry, natomiast na parterze w części hotelowego lobby, a także restauracji gotowy jest już cały sufit z wulkanami. Prace są prowadzone również w meeting roomach, części centrum konferencyjnego OVO Wrocław. Z kolei na zewnątrz od strony ul. Podwale widoczna jest gotowa konstrukcja zadaszenia nad wejściem do hotelu. Wokół budynku trwa także układanie kostki brukowej.

 

Na piętrach hotelowych trwa montaż drzwi, układanie wykładzin oraz tapet. Na piętrach apartamentowych zakończył się montaż drewnianej stolarki okiennej i rozpoczęły się już prace przy wykańczaniu tarasów – mówi Paweł Laszecki, inżynier projektu OVO Wrocław.

 

Obiekt OVO Wrocław to wielofunkcyjna inwestycja łącząca w sobie pięciogwiazdkowy hotel marki Hilton, apartamenty, penthousy, a także lokale biurowe. Budynek o całkowitej powierzchni 48 800 mkw. będzie posiadał siedem kondygnacji naziemnych oraz dwie podziemne. Przestrzeń biurowa, która przeznaczona jest do sprzedaży, wynosi 3852 mkw. Generalnym wykonawcą jest firma Eiffage Polska Budownictwo SA, która prowadzi prace nad OVO Wrocław w tak zwanym systemie design&build. To oznacza, że równolegle do robót budowlanych powstaje projekt wykonawczy, który odpowiednio wyprzedza budowę. Budowa postępuje zgodnie z harmonogramem, zakładającym, że OVO Wrocław będzie gotowe w 2016 r.

 

Tagi: OVO Wrocław
Napisz pierwszy komentarz
mantra