Echo Investment logoBusiness House logoCOTEX Office Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoArchicom logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoDorbud S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoNowy Styl Group logoAluprof S.A. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGhelamco Poland logoSchüco International Polska logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoTétris Poland logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoALLCON INVESTMENT logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoUNIMOR Development S.A. logoWOMAK HOLDING logoPRO-INVEST S.A. logoINTERBIURO logoAgrobex Sp. z o.o. logoHexagon logoTorus logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoLobos Nieruchomości logoBREMA Sp. z.o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoLC Corp S.A. logoTriGranit Corporation logoKart Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoKwiaty dla biura logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoOmnitech Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoSawig Invest Group logo

Biuro rodem z Doliny Krzemowej w Olivia Star

Olivia Business Centre
Olivia Business Centre
Pierwszy najemca biurowca Olivia Star stworzy w Gdańsku biuro na miarę tych powstających w Dolinie Krzemowej.

Firma Sii podpisała umowę najmu 6000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej w obiekcie Olivia Star, który powstaje w ramach kompleksu Olivia Business Centre. Jeden z największych pracodawców z sektora IT na Pomorzu ma w planach stworzenie w swojej gdańskiej siedzibie biura inspirowanego nowoczesnymi powierzchniami realizowanymi w Dolinie Krzemowej. Przy projektowaniu nowej siedziby czerpiemy inspiracje od największych gigantów z Doliny Krzemowej jak Google, Facebook czy Apple. Osobiście miałem okazję zwiedzać ich biura i muszę stwierdzić, że robią one piorunujące wrażenie – zarówno pod kątem aranżacji, wystroju wnętrza, jak również wyjątkowej przestrzeni dostosowanej do potrzeb pracowników. My także będziemy zmierzać w tym kierunku – mówi Michael Desmurs, dyrektor Sii Gdańsk. Na wynajętej powierzchni biurowej, oprócz pomieszczeń biurowych, nie zabraknie pokojów do relaksu, strefy gier i zabaw, siłowni, a także zjeżdżalni łączącej sąsiadujące ze sobą piętra.

 

Firma Sii to jedna z najszybciej rozwijających się firm z sektora IT i inżynierii przemysłowej, która w Polsce posiada 8 biur. W gdańskim obiekcie Olivia Star pracownicy Sii rozpoczną pracę na początku 2017 roku. Do tego czasu ten globalny dostawca usług informatycznych chce zatrudniać w Trójmieście ponad 700 inżynierów.

 

Olivia Business Centre to nowoczesne centrum biznesowe realizowane w Gdańsku, które najemcom zaoferuje docelowo 170 000 mkw., co oznacza, że będzie to największy kompleks biurowy w Polsce. Swoje biura otworzyły tu już takie firmy jak Alior Bank, Allianz, Amazon, Bayer, Energa, Noble Bank, PKO BP, PwC, Sii, ThyssenKrupp. Centrum posiada ponad 1600 miejsc parkingowych, również podziemnych oraz ponad 200 stojaków rowerowych oraz 5 szatni z prysznicami. W 2016 roku w ramach kompleksu otwarte zostanie dwupiętrowe studio fitness CityFit.

 

Napisz pierwszy komentarz
mantra