ALLCON INVESTMENT logoAluprof S.A. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoFYI Commercial Consulting logoTorus logoEcho Investment logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKwiaty dla biura logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoEcophon Saint-Gobain logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoSchüco International Polska logoKart Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoHAVRE Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoAgrobex Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoArchicom logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoSawig Invest Group logoBusiness House logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTriGranit Corporation logoUNIMOR Development S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoBREMA Sp. z.o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoOlivia Business Centre logoWOMAK HOLDING logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoHexagon logoCity Space logoPartner Capital Group logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

EKO Trzeci budynek Gdański Business Center oddany do użytku cztery miesiące przed terminem

Gdański Business Center
Gdański Business Center
Spółka HB Reavis dostarczyła na stołeczny rynek kolejne 22 700 mkw. nowoczesnej przestrzeni biurowej znajdującej się w biurowcu C, wchodzącego w skład drugiego etapu kompleksu Gdański Business Center.

Spółka HB Reavis dostarczyła na stołeczny rynek kolejne 22 700 mkw. nowoczesnej przestrzeni biurowej znajdującej się w biurowcu C, wchodzącego w skład drugiego etapu kompleksu Gdański Business Center. Budynek oddano do użytku 4 miesiące przed planowanym terminem. Jest to trzeci z czterech obiektów, które wejdą w skład kompleksu znajdującego się na warszawskim Muranowie. Zakończenie całego projektu firmy HB Reavis planowane jest na II kw. br.

 

Budynek C kompleksu Gdański Business Center posiada 9 kondygnacji naziemnych i 3 podziemne. Obiekt jest już wynajęty w 77 proc. Został zaprojektowany w taki sposób, aby spełniać wymogi certyfikatu BREEAM na poziomie Excellent. Biurowiec wyposażony jest w wiele ekologicznych rozwiązań tj. m.in.: system do odzyskiwania wody deszczowej i wykorzystania jej do podlewania terenów zielonych oraz oświetlenie typu LED, które w połączeniu z czujnikami ruchu i zmierzchu pozwala zredukować zużycie energii. Najemcy oraz goście budynku C mogą korzystać z 292 miejsc parkingowych znajdujących się na parkingu podziemnym i naziemnym. Z kolei dla pracowników dojeżdżających do pracy proekologicznymi środkami transportu stworzono stacje do ładowania samochodów elektrycznych, a także stojaki na rowery i szatnie z prysznicami.

 

Budowę drugiego etapu Gdański Business Center – budynki C i D – rozpoczęto w lipcu 2014 r. Faza ta dostarczy na warszawki rynek łącznie 52 500 mkw. Do tej chwili grupa HB Reavis zrealizowała w stolicy niemal 155 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej w ramach trzech projektów: Konstruktorska Business Center, Postępu 14 i Gdański Business Center (budynki A, B i C).

 

Napisz pierwszy komentarz
mantra